Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített, száraz és töredezet...

Szőkített, száraz és töredezett hajat hogyan ápoljam?

Figyelt kérdés
Jó fodrasznál voltam de sajnos a szőkítés ígyis nagyon megártott a hajamnak. Hogyan ápoljam? Heti 2x hajmosásnál 1 órán át kifejezetten erre hajpakolást teszek fel de nem igen látom a változást csak addig puha míg meg nem szárítóm. Most akkor végleg ilyen marad vagy helyreállítható?

2018. máj. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajolajjal kenegesd szárítás előtt és után, nekem attól szép sima lesz. De csak attól, a hajpakolás nekem sem ér sokat sajnos :D
2018. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hát alapból festés után lett vágva a hajamból. Jó tudom mivel göndör emiatt még jobban alap h száraz a hajam de ez így nagyon rossz. Ha tudtam volna inkább nem is szőkítem. Pedig drága éa minőségi fodrászatban voltam :(
2018. máj. 1. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fodrászfüggő, a szőkítés mindig károsítja a hajat.
2018. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akoriba az segitett ha nem hagytam magátol száradni..Hanem hajszáritoztam (hideg levegővel!!) utána a végén hajvégápolo olaj,vagy más ... azota eltelt 2 év fekete a hajam és végre helyrejött.soha többet szőkitést..:(
2018. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá kokuszolajat, és hagyd rajta éjszakára. És próbáld meg kerülni a hőt!! Hajszaritot, hajvasalót, gondoritot, minden ilyet.
2018. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!