Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hosszú hajú fiú hajában...

Nagyon hosszú hajú fiú hajában ciki a hajpánt?

Figyelt kérdés
14 éves, hosszú hajú srác vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy ciki-e a hajpánt fiúknál. Mert derékig érő, dús, majdnem szőke, hullámos hajam van, de fokozatosan van vágva, így ha írok, mindig belelóg a szemembe. És azt az elöl lévő pár tincset még nem tudom felfogni kontyba.

2018. máj. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem a ciki szót használnám. Szerintem máshogy vágasd
2018. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem a hajpánt a ciki, hanem a nagyon hosszú haj egy fiúnál. (bocsi)
2018. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki a férjem is hajszál hajfonatot.Sőt direkt fiús hajvágót is lehet kapni.
2018. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jpeter1 ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Amig én is növesztettem használtam hajpántot. Most már fiú létemre térd alá érő hajam van, már nincs rá szükségem. Egyszerűen kontyba, vagy turbánszerűen feltekerve hordom a hajam.
2018. aug. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!