Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amióta étteremben dolgozok...

Amióta étteremben dolgozok gyorsabban zsírosodik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el pincérkedni, és mivel egész nap talpalok és ráadasul elég meleg is van az étteremben ezért gyakran izzadok és a hajam is gyorsan zsírosodik, gondolom emiatt. Már ott tartok, hogy minden nap mosnom kéne, de ez ugye nem egészséges, viszont mint pincér nem dolgozhatok zsíros hajjal. Gondoltam a száraz samponra, de nem tudom annak mennyi ideig maradna meg a hatása. Esetleg valami más módszert tudnátok ajánlani? Vagy mivel egész nap szakad rólam a víz elkerülhetetlen a hajam zsírosodása?

2018. máj. 2. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
száraz sampont mindenképp szerezz be, nagyon sokat segít. a hatása egész nap megmarad
2018. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Száraz sampont használhatsz naponta. Meló előtt megcsinálod vele a hajad és az kitart sokáig. Aztán 5 naponta jól mosd meg rendes samponnal és használj balzsamot is. Lehetőleg annyit próbálj meg hogy olyan sampont szerezzél ami kifejezetten kíméli a fejbőrödet mert az a gyakori mosást megfogja érezni pár hónap után. Ez bőrtípus függő inkább, de ha a hajad problémás kérj tanácsot fodrásztól.
2018. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágass egy divatos rövidet.
2018. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!