Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki több napot...

Van itt olyan, aki több napot ment egymás után a szoláriumba? Milyen tapasztalatok van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon nem tesz jót a bőrnek és nem leszel attól barnább. Kell a min. egy nap pihentetés!

De amúgy az előző kérdésednél is leírták már páran!

2018. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Égés, vörös foltok, a maradék részen maradt fehér.
2018. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Hu, nagy kib@ szás ez magaddal szemben, az a baj, hogy csak utólag fogsz rájönni. Most komolyan, józan paraszti ésszel is belegondolva, szerinted rendben van?
2018. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16-19 évesen nagyon szoli mániás voltam. Akkoriban tényleg nagy divat is volt ez full szolis bőr. Manapság inkább ciki,mint menő.

Szóval akkor olyan szinten toltam,hogy igen gyakran naponta elmentem,bár azért egy nap szünetet legtöbbször betartottam. Ha még fehér a bőröd akkor tarts legalább egy nap pihenőt és nagyon rövid időre menj,miután látszódik a barnaság szépen emelheted a perceket és a gyakoriságot is. Akkor mentem naponta amikor már rendesen barna voltam csak még extrémebb barna színt szerettem volna,volt hogy 15percre is befeküdtem. Amúgy háát meglátszik a bőrömön ,vagyis szerintem a szoli miatt olyan az arcom amilyen. Ja és elég sok anyajegyem is van emiatt. Már egyáltalán nem szolizok,kb évente 2x elemgyek,de azt is megbánom. Napozást se ajánlom ,kb olyan mint a szoli, a nap egyáltalán nem tesz jót a bőrnek. Fogadd el a bőrszíned úgy ahogy van. Persze,ha nyaralás előtt állsz és te is olyan vagy mint én,hogy szoli nélkül a nap szénné éget akkor megértem,de így alapból egyáltalán nem javaslom.Ha egy bulira akarsz szép barna lenni inkább barnítót használj.

2018. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leégtem mint állat. 19 évesen :) 3. nap betett.
2018. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!