Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sötétre festetem a hajam...

Ha sötétre festetem a hajam is roncsolódik?

Figyelt kérdés
Most középbarna a hajam, gondoltam rá, hogy sötétebb barnára befestetném majd, ez is roncsolja? Mert leszívni nem kell.

2018. máj. 6. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne bolti festékkel fesd hanem fodrász kellékesbe vegyél festéket és ahoz csak 3%-os oxi kell ami nem roncsolja a hajad. Árba meg ugyan ott vagy 1000 körül kijössz.

És lenövéskor csak a tövét fesd, majd az utolsó 10 percben kend be a többit. Így nem fog roncsolódni a hajad.

2018. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sötétre festés jobban roncsolja a hajat, mint a szőkítés.

És tényleg ne bolti festéket vegyél, úgy csináld, ahogy az első mondta

2018. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző hülyeségeket beszél, miért roncsolná jobban mint a szőkítés?:DDDDD Sötétre festésnél pigmentet adunk hozzá a hajhoz, szőkítésnél meg pont hogy kiszedi magából a hajszálból, ami így sérülékeny lesz azért is törik szét olyan könnyen. Ha minőségi festékkel van festve pont hogy még szebb és fényesebb lesz. Nyugodtan csináld
2018. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sötét festéktől majd szépen kihullhat a hajad. Inkább törjön le a vége vagy legyen kicsit szárazabb, minthogy kihulljon
2018. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

A 2# és a 4# hülyeséget beszél. A 3# nak van igaza.

1# voltam fodrász a végzettségem.

2018. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

Akkor olvass bele ezekbe, fodraszka🤣 nem egy ember irja, hogy hullott tole a haja, csak hulyesegeket irnak ok is, ugye?

2018. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ha gyakorikérdéseken 5 ember azt írja hogy hullott az 500 forintos eurósboltos festéktől a haja akkor szerinted törvényszerűen állítható hogy a sötét festéktől hullik a haj? Ha hullik valakinek a festéktől az allergiás vagy az ammóniára vagy a ppd-re. Én 9 éve festem a sötétszőke hajamat barnára és érdekes módon soha nem hullott, fényes vastagszálú derékig érő hajam van. Évekig drogériással kentem én is, és valami csoda folytán én még nem kopaszodtam meg tőle.:) Attól hogy neked a fejbőröd nem bírta a festéket nem kéne rémhíreket terjeszteni.Ma már van csomó ppd mentes festék, ha valaki annyira fél az allergiás reakciótól azzal biztosra lehet menni.
2018. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi 7#! Én is évekig fekete voltam tini koromban ráadásul a sza r euros hajfestékkel festettem és nem hullott és nem roncsolódott. Nem kell mondanom hány vendégem van akinek feketére vagy sötétre festem a haját és nem hullik.
2018. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a f**ról beszélnek XDDDDDDD

én amúgy 8 éve vagyok fekete:D


Ne higgy nekik. Fesd csak be.

2018. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!