Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nőknek miért nem természetes...

A nőknek miért nem természetes, hogy szőrtelenítenek intim területen?

Figyelt kérdés
Ilyesztően nagy szőr tudok nekik ott nőni, ami kicsit gusztustalan is.
2018. máj. 12. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert neked az tetszik, hogy csupasz, nem feltétlen jelenti azt, hogy a világ összes emberének az jön be

Ahány ember annyi féle.

A szőrtelenítés mellesleg nem természetes dolog. Az a természetes, hogy ott szőr nő.

Utánanézhetnél a “természetes” szó jelentésének.

2018. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor borotválom ke, vagy hagyom meg, ha a páromnak és nekem is úgy tetszik. Másnak meg semmi köze hozzá. Attól, hogy most valami divat, még nem válik természetessé. Az a természetes, ami alapból van, és mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar-e változtatni rajta.


Ilyen beszűkült gondolkodással sem szőröset sem csupaszt nem fogsz látni.

2018. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem szőrtelenítettem, és selymes, puha szőr nőtt rajta. Aztán évekig borotváltam és most már kész dzsungel. Kár volt. Jelenleg csak bikinivonalat borotválok havonta egyszer és trimmelem, de ha lesz párom, gondolom megint fogom. Viszont a bőröm is nehezen bírja stb.....jobb lett volna eredetileg is úgy hagyni, de hát a pasik hallani sem akarnak róla.
2018. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Én nagyon sokáig leszedtem pasi létemre, mígnem találkoztam egy olyan nővel aki a természeteset szereti. Szeret benne túrkálni bondorgatni. Amikor megismertem neki is természetes volt, igaz ő nembírta a borotvát és a gyantát sem - már a bőre. És noha funkcionálisabban jobb ha csupasz, mert kellemesebb nyalogatni, imádtam a bundájában is búvárkodni.

Egy idő után rátaláltunk a cukor gyantára, akkor fordult meg a dolog h akkor én leszek prémes ő meg sima.

Lényeg a lényeg mindenkit más ok vezérel, de senkitől ne várj olyat amit te magad nem tennél érte.

2018. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én például ott nem szőrtelenítek, mert nem vagyok hajlandó még ott is ezzel szenvedni és engem nem zavar a szőr (nem, nem dzsungel, csak nem szőrtelen). Borzasztóan érzékeny a bőröm, mindenhol, szóval nekem a szőrtelenítés az egy kínszenvedés...Próbáltam gyantát, krémet, borotvát, epilátort, de egyik sem vált be 100%-ig, tulajdonképpen egyik rosszabb, mint a másik és most olyan felületekről beszélek, mint pl. láb...remélem mondanom sem kell, hogy akkor még érzékenyebb területeken pl. intim részek aztán még csodálatosabb. Kivörösödik a bőröm, begyullad, begennyesedik és ez amellett, hogy csúnya, még fáj is. Értelemszerűen pl. lábon muszáj valamit használni, úgyhogy borotválom, mert még úgy a legszebb, de messze nem tökéletes ez a módszer sem. Próbálkoztam "ott" is, de azt mondtam, hogy én ezzel nem vagyok hajlandó foglalkozni, engem nem érdekel. Nekem így is jó, ez van és kész. Ha emiatt gusztustalan vagyok, akkor jó, leszarom.
2018. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem striás és hülyén néz ki szőrtelenül.
2019. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Az igényes nőknek természetes.

Az igényteleneket pedig úgysem tudod meggyőzni.

Írom ezt nőként.

2019. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!