Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam! Milyen sampont...

Hullik a hajam! Milyen sampont használjak? Milyen egyéb dolgokat vegyek?

Figyelt kérdés

A hajam száraz és töredezett, milyen sampont vegyek?

És mit vegyek a hajhullásomra? (vashiány miatt hullott ki elég sok, szedek vasat, de a hajam nem nőtt vissza azokon a részeken, ahol kihullott..)


15/L


2010. jún. 14. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

hű hát ne nézz hülyének, én Nixon sampont használtam (a kopaszodo pasiknak valot :DDD ) nem azért nem kopaszodok de nekem is hullott a hajam, hát nekem jó volt, bevált...

sajnos régen nem láttam olyat viszont boltokban, bár olyan túlzottan nem is kerestem. tescoba nincs:) de pl fodrászkellékesnél lehet. Ha ugy döntessz kiprobálod, és találsz is valahol tedd emg nekem hogy leírod hol:) köszi

2010. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Revalid vagy Bilovil:)
2010. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ez elég fura, jót nevettem :DD

Majd megnézem a közeli fodrászkellékesnél :D

2010. jún. 14. 20:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Revalid sampon, tabletta...?
2010. jún. 14. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Én probáltam nekem semmit nem használt...a kapszulától a köröm mintha minimálisan erősödött volna, de abban sem vagyok egészen biztos:) -első voltam.
2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyőgyászhoz, ő talán tud felírni valami gyógyhatású sampont hajnövekedésre (nekem korpásodásra írt fel, kizárólag patikában - receptre - kapható sampont, és az bevált).
2010. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah egyébként elírtam a nevét és nioxin...:D bocsi:) -első voltam
2010. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tavaly ilyenkor nekem is durván hullott! Nekem a Bánfi hajszesz és sampon vált be. Kicsit büdi, de sztem ennyit megér!
2010. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!