Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágasdam a...

Szerintetek levágasdam a hajamat? (Képpel) 19/l

Figyelt kérdés

Évek óta csak hosszú hajam van. Nemrég vágattam le a hátam közepéig. Azt tudni kell, hogy nagyon vékonyszálú, töredezettségre hajlamos hajam van, pedig ápolom.Hiába lett belőle nemrég levágva 10 cm, ugyanúgy töredezett. Nem tudom, mit tegyek... Egyrészt növeszteni akarom, másrészt levágatni nagyjából a hónaljamig. Félek, hogy csúnya lesz.

Ilyen most a hajam:


[link]


[link]


[link]


És nagyjából ilyen fazonra szeretném vágatni:


[link]



2018. máj. 17. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
A meleget bírod e ez az egyik , másik hogy a melled eltakarja ha előre teszed , ha rövidebb nem tudsz cickót villantani alóla .
2018. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
majd visszanő
2018. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen.Nekem jobban tetszik,bár az eredeti is szép.
2018. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon szép hajad van, csillogó és természetes. Ha változatosságra vágysz, próbáld ki a rövidebb fazont, legfeljebb visszanöveszted. Csak ne festesd be, mert amit linkeltél, annál a te hajad színe sokkal szebb.
2018. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Vagatnek, de nem olyan rovidre, es nem egyhosszra az egeszet. Inkabb picit hosszabbat hagynek, de v alakban vegzodot.
2018. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, ez mennyire hoax, de szerintem a vágástól erősödik. Nekem is volt hosszú hajam (bár ennyire hosszú sosem), 3 éve nem hagyom, hogy a kulcscsontom alá nőjön, és sokkal-sokkal dúsabb.
2018. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha mér elgondolkodtál rajta, akkor vágasd le, ronda meg úgysem lesz, ha egy hozzáértő fodrász vágja le.
2018. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép hajad van. Szép a színe is és jó a hossza. Én nem vágatnám le. Jó ez a hossz.
2018. máj. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű hajad van. Vagy tartsd meg és növeszd még tovább, vagy pedig ha váltani akarsz, akkor az legyen drasztikus, és vágasd le teljesen tüsire (el is adhatod akár). De azt a se ilyen, se olyan, közepesen hosszú fazont felejtsd el, azzal pont a különlegessége veszne el.
2018. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a hajad, nem látszik hogy töredezett lenne. Ha levágatod rövidre garantálom hogy meg fogod bánni, főleg ha növeszteni akarod. Én tuti nem vágatnám, max a töredezett végeket ha van. De végülis a te döntésed.
2018. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!