Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágasdam a...

Szerintetek levágasdam a hajamat? (Képpel) 19/l

Figyelt kérdés

Évek óta csak hosszú hajam van. Nemrég vágattam le a hátam közepéig. Azt tudni kell, hogy nagyon vékonyszálú, töredezettségre hajlamos hajam van, pedig ápolom.Hiába lett belőle nemrég levágva 10 cm, ugyanúgy töredezett. Nem tudom, mit tegyek... Egyrészt növeszteni akarom, másrészt levágatni nagyjából a hónaljamig. Félek, hogy csúnya lesz.

Ilyen most a hajam:


[link]


[link]


[link]


És nagyjából ilyen fazonra szeretném vágatni:


[link]



2018. máj. 17. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor vágatnám le, ha tényleg változtatni szeretnél. Gyönyörű hajad van!
2018. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az hajam utolsó 10 centije nagyon töredezett. Puha és fényes ettől függetlenül, csak nem szép közelről szerintem.
2018. máj. 20. 20:05
 13/17 anonim ***** válasza:
gyonyoru hajad van,de ha gondolod vagasd le, bar ennel (linkelt kep) kicsit hagyd hosszabra szerintem
2018. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Élj egy picit és vállalj be egy rövidebb fazont! A hajad úgyis vissza nő 1-2 év alatt! Gondolj bele mekkora frissítés lenne neki!
2018. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Válligérő haj nem tetszik? bob vagy lob fazon:D
2018. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Herceg Jozsef ***** válasza:
Gyönyörű szép hosszú hajad van. Kár levágatnod! Én vigyáznák rá és inkább növeszteném mint hogy rövidebre vágassam!
2018. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én rövidebbre vágatnám
2019. jún. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!