Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt valaki, aki házi...

Van itt valaki, aki házi arctisztítót használ?

Figyelt kérdés
Beválik? Miből készíti?
2018. máj. 17. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem macerás a bőröm. (Hormonprobléma, amit nem is kezelhetek semmivel sem...Hosszú sztori) és emellett a drága, nem drága akármilyen készitmények (még a nem kemodogének is) kikészítik.


Én arctisztitásra jelenleg ennyit használok:

Orvosi szén porrá örölve

Valamilyen szemcsés dolog(buzadara, só, mák stb) vagy dentomin fogpor is jó. (Természetes összetevő)

Teafaolaj

És tudom fura lesz de intim mosakodó, abbol is a legjobb a Facelle(rossmann), vagy Jessa(DM) mert ezekben sls nincs, legjobb összetevök, színezék mentes és a legfontosabb hogy tejsav is van benne.

Ezt igy összekeverem, és dörzsi dörzsi.


Ha találok Rejuvenál arcardirt még azt szoktam esetleg a mák és egyéb dolgok helyett beletenni (így tovább is tart).


Aztán ha kész a művelet, mivel ez az egész szárító hatású, így vagy az Alveola aloe vera géljét használom, és utána organikus shea vajat. Vagy csak az egyiket (éppen mit kiván a bőröm)

2018. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz, ezt nem kell külön elkészíteni, de ez is természetes és úgymond hazi. Simán kokuszolajat használok a sminklemosashoz, arctisztitáshoz egész arcon. Utána pedig mézzel mosom át az arcom. Ennyi. A kokuszolaj lehoz minden sminket, napvedot, stb, vízálló sminket is eltávolítja.
2018. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: hónapok óta használom, és nagyon szeretem. A kokuszolaj nekem nem okoz pattanásokat, de természetesen bármilyen más olajjal is lehet, bőrtípustol függően. A meztol pedig szuper üde, tiszta érzése leszbaz arcomnak. És teljesen természetes mind a kettő. Bevált, nagyon nagyon szeretem!
2018. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!