Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha nem borotválom a...

Ciki ha nem borotválom a fanszőrzetem? F

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, én se szoktam mégsem szóltak érte semmit :D
2018. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Igénytelen
2018. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ciki, miért lenne az?

Ez mindenkinek egyéni döntése. De orális szexnél kifejezettem pozitív dolog, ha nem kell szőrszálakat kiszedegetni a partnerednek a szájából. Persze, akinél ez a veszély nem áll fenn, hát ott meg pláne nem kérdés. De valakit pl. kifejezetten taszít a csupasz nemi szerv. Mindenki más.

Nálam soha nem volt elvárás, hogy a pasi szőrtelenítsen odalent, de kifejezetten előnyös dolognak tartottam, szerencsére a párom is szőrteleníti odalent. Illetve én magam is. És soha nem más kedvéért szőrtelenítettem odalent, hanem mert én így érzem jól magam. Senki kedvéért pl. nem hagynám meg. Ha te így érzed jól magad, akkor szíved joga, hogy így maradjon.

2018. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, nekem sokkal jobban tetszik a természetes férfi nemiszerv 17/L
2018. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az én barátom se borotválja, mert neki így kényelmes, engem meg nem zavar. :)
2018. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az
2018. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
👍
2018. máj. 21. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki ilyenen finnyáskodik , meg se érdekli a szexet . Gyerekes ,szánalmas hozzáállás.

Bár igaz nekem is jobban tetszik ha legalább nem az a 2 mèteres szőr van lent, hanem az 1 centis mondjuk. 😅 De a frissen borotválttal sincs bajom , csak egy picit zavar amikor szúrós borostás ,talán a legideálisabb amikor már egy kèt hetes .

2018. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az. Az én barátom sem borotvalja. Csak kisolloval szokta visszavagni, ha már nagyon hosszú. Az azért zavaró, főleg, hogy nekem kell szólni, hogy már nagy a dzsumbuj ott lenn... :D volt már, hogy leborotválta, de nekem annyira fura volt úgy csupaszon... Ráadásul ahogy nőtt vissza a szőr, nagyon nagyon szúrós volt, meg viszketett neki... Ezért én sem szeretem leborotválni. Szóval nekem sokkal jobban tetszik úgy, ha rövidre van vágva a szor. Azért mégis igényesebb.
2018. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!