Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyum megengette hogy nyáron...

Anyum megengette hogy nyáron ballagás után befesthessem a hajam extrém szinre én kékre gondoltam de anyukám azt mondta hogy olyasmivel festessem be ami 1-2 honap alatt kikopik en csak a hajam veget gondoltam beszinezni sotetkekre (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Es vilagos barna hajam van azt elotte ki kell szokitetni?

13L



2018. máj. 22. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen rövid távban gondolkodsz akkor én ilyen sprays változatot javaslok. Az minden hajmosás után kijön a hajadból. Az extrém színekkel az a baj, hogy 2-3 hajmosás után olyan csúnyán kifakulnak, hogy egy életre elmegy a festéstől a kedved.
2018. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell szőkíteni úgyhogy jól gondold meg. Ha nem akarod utána szőkíteni és újraszínezni kékre akkor inkább a kimosható sprayt ajánlom én is
2018. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajkretat probald ki. Hogy tetszik e egyatalan.
2018. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most már a L’Orealnak is vannak tök jó hajszínezői.

Colorista néven futnak. Létezik belőle egy alkalmas kimosható spray-s verzió, de olyan is, ami 1-2-3 hétig tart.

Szerintem ha extrém színekben gondolkodsz, akkor ne áldozó be a hajad tartós festésre.

Egyrészt, nagyon csúnyán fakul, ahogy már előttem is írták, extrém módon roncsolja a hajat. Ha nem sikerülne úgy, ahogy szeretnéd, és vissza akarod festetni a hajad, akkor az nem lesz egyszerű művelet, és a sok szivatástól teljesen meghal a hajad.

2018. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Colorista festéket/színezőt nagyon nem ajánlom, mert rohadt drága (sokkal olcsóbban kijössz ha másik márkájú festéket veszel) és én, ahogy kipróbáltam 2 barátommal, mind a hármunknak elég gagyi lett a szín.


Ki kell szőkíteni. Rózsaszín az hamar kopik, meg nekem a narancs is hamar kopott. Zöldet és kéket rövid időre ne, soha a r*hadt életben nem jön ki a hajadból majd.

2018. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!