Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Babahintőpor jó zsíros arcbőrre?

Babahintőpor jó zsíros arcbőrre?

Figyelt kérdés

Eléggé zsíros az arcbőröm, arclemosóval és tonikkal tisztítom de nap közben nagyon olajos lesz. Azt hallottam ha hintőport rakok rá, persze nem annyira hogy fehér legyen és persze nem az egész fejemre csak a homlokomra meg halántékomra púderecsettel az mennyire jó? Azért gondoltam mert ez mégis természetesebb hiszen babáknak szánják és nem mindenféle mű mattító smink púderokat.


Vélemények?


18/L



2018. máj. 22. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a talcum nagyon toxikus anyag, ha púderecsettel használod az arcodra, akkor sokat belélegzel. Olyat válassz, amiben nincsen vagy legalább nem ez az alapja.
2018. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem használnám. Inkább valami púder.
2018. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A héten kipróbáltam, suli előtt kicsit raktam a homlokomra, és nem volt olyan zsíros mikor hazajöttem, persze lemostam és amikor egész nap rohángaltam a suliban tegnap akkor nem tartott végig de normálisan nekem bevált és nem láttam semmi mellékhatást eddig
2018. máj. 26. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!