Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felesleges göndören hagynom a...

Felesleges göndören hagynom a hajam?

Figyelt kérdés

Most olvastam egyik válaszban hogy a göndör haj sokkal jobban töredezik mint az egyenes.

Évekig minden nap vasaltam a hajam mert nagyon göndör és nem szeretem, viszont levágattam és azóta nem igazán akar vissza nőni a hosszúsága a sok vasalás miatt. Úgy gondoltam hogy egész nyáron göndören hagyom, meg sem szárítom egyszer sem és akkor majd jobban megnő. Ezek szerint felesleges ezt csinálnom mert ugyanúgy le fog törni?


2018. máj. 23. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam, aki írta,hogy a fodrászom azt mondta, jobban törik mint az egyenes, DE még mindig sokkal kevésbé, mintha vasalnád. Hagyd csak gondoren, adj neki időt. A vasalás nagyon roncsolja, attól biztosan egészségesebb lesz a hajad, ha nem teszed ki ilyennek, és kevésbé fog tönkre menni.
2018. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. máj. 24. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vasalás sokkal jobban károsítja, mintha természetesen hagyod.
2018. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én régen nagyon sokat vasaltam, és rettentően töredezett volt már. Aztán inkább abbahagytam, kitapasztaltam, hogy mi a jó neki, és a fodrász ott ámuldozott, hogy alig töredezik.

Amúgy utljára szeptember környékén voltam vele fodrásznál, régebben mindig szét tudtam húzni a hajszálakat, most meg ha keresek se találok ilyet.

Ha legközelebb megyek vágatni az csak azért lesz, hogy az alja ne legyen más-más hosszúságú.

Nem két nap, amíg rendbe jön; én nekem hetedik környékén volt a legrosszabb, most vagyok tizenegyedikes, és tavaly találtam meg a nekem megfelelő hajravaló cuccokat.

Most ezeket használom:

- garnier honey&propolis sampon vagy pedig syoss bronz színű dobozos sampon

- gliss kur hajkifésülést segítő spary

- garnier honey&propolis pakolás

- garnier honey&propolis balzsam, amit nem kell lemosni.


Sajnos nem sok göndör hajra való szert lehet itthon kapni, de remélem tudtam segíteni:)

2018. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!