Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni hogy ne...

Mit lehet csinálni hogy ne fájjon, ott, ahol megégett?

Figyelt kérdés
Kb.3 és fél órája hozzáértem a forró edényhez és azóta nagyon fáj,ég.15 percig hideg víz alá tartottam,azóta jegelem.

2018. máj. 24. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok víz ivása mentolos cukor , aloe vera meg mentás lóbalzsam hűsíti . A hólyagot nem kell kifakasztani lelohad és gyorsan felépül .
2018. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzést okozhat -azt mondják- de a tej meg tejföl is hűsít.
2018. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

hat ha te enyiert ide kiirsz valamit... én egyszer egy kb 600fokos futoszalat erintettem, na az volt a fajdalom


ui: azonnal feldagadt ujjam hajlatan, nem fajt 3. napig, gondolom idegeket is szetegette vagy nemtom, de 3. nap utan na m1 eleg kemeny volt(lehet h csak 2) és kb 1 honapig volt seb, kb 3 eve volt mar nem latszik, semmi belole

2018. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hideg vízzel hűsítettem csak.
2018. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!