Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelen láb fiúkon, mi a...

Szőrtelen láb fiúkon, mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 24. 23:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Eleg kiabrandito, de azert az a nadrag se semmi.... :ss
2018. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%

Fuj. Egy ferfi legyen mar szőrös

Nem mint egy kisfiu..taszito.

18/L

2018. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek magánügye, hogy melyiket választja. Nekem szőrős, de zavar, így vélhetőleg le fogom borotválni a közeljövőben. Egy percig sem fordult meg és fordul meg az a fejemben, hogy ez másokból milyen reakciókat vált(hat) ki, hiszen magamnak szeretnék megfelelni. :)
2018. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavar, viszont ez a nadrág nagyon gaaaaz
2018. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Ari a zoknid :D
2018. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. máj. 25. 00:24
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Kinek tetszik,kinek nem,számomra semleges, viszont tudomásul kell venni, hogy a fiúk, férfiak körében is egyre inkább terjed a szőrtelenítés. Ha strandon megfigyelitek, a felsőtestét, hónalját nagyon sok pasi csupaszítja, vagy géppel picire nyírja és nem csak a fiatalok... Innen már csak egy lépés, hogy a lábakat is. Már sok fiatal srác onnan is leszedi, de több ismerősöm géppel rövidíti a lábszőrét és ők sem tinik. Változik a világ, el kell fogadni.
2018. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem szőrtelen láb a kigyúrt sportos pasikon mutat jól. Persze izmos lábakon. A képen lévő srác nagyon gáz mindenképpen.
2018. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem jön be, de csak barátként nem érdekelne. Ha más a nemi irányultságod, akkor elfogadom és megértem abszolút, viszont a teljesen hetero metroszexuális pasikat nem értem mi vezérli. Szerintem látványra ez már hardcore, nemi irányultságtól függetlenül. Olyan mintha nő létemre hosszú lábszőrrel rohangálnék. Lehet el is indítok egy ilyen mozgalmat lázadásképpen a borotvált pasik ellen. Jeti mozgalom lesz a neve
2018. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
8! te vagy gáz, nem a pasi.
2018. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!