Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontották az ombre hajam...

Jb002 kérdése:

Elrontották az ombre hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a lényeg,hogy ma voltam a fodrászomnál. Már nagyon régóta hozzá járok. Eddig nem festettem nálla csak vágattam. Most eljött az az alkalom hogy megkértem hogy csináljon nekem egy ombre hajat. Direkt képet is vittem. Befestette de semmilyen átmenet nem lett a hajamban csak olyan mintha egy egyenestől lefele szőke lenne a hajam. Mit csináljak?

2018. máj. 25. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj olyan fodrászhoz, aki ért is hozzá. Mást nem tudsz tenni
2018. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mennyi részt áldoztál be a hajadból a festésre?

Ha csak egy keveset az aljából, akkor még menthető, és egy másik fodrász szépen ki tudná javítani.

A másik opció, hogy visszafesteted. Úgy is dob le egy keveset a haj a színből, így ezzel is lehet egy enyhe ombre hatást elérni. Persze így nem lesz elég kontrasztos.

2018. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!