Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a hajam? És mikor? 15/l

Figyelt kérdés

[link]

Most ilyen színű a hajam, és olyan "kócos". Alapból kicsit hullámos és mikor kifésülöm olyan nagy lesz, felpúposodik és mindenhova száll.

Most mell alá érő, majd szeretnék vágatni a végéből, mert szálkás.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyenre fessem be? Nekem nagyon tetszik a kék szín. Gondoltam arra, hogy olyan legyen, hogy csak alul kék:

[link]

[link]

Viszont csak ritkán fogom fel a hajam, mert nem áll túl jól.

Esetleg ombre?Vagy az nem mutat jól világosbarna hajjal?

Még a feketét is el tudnám képzelni, nem is tudom. Nektek milyen színek tetszenek? :)

Kerek az arcom, van rajtam 10 kiló+, úgy gondoltam az után festeném be, miután leadtam, hátha több önbizalmam lenne. Szerintetek?

Szeretném még középiskolában befesteni, mert egyetemre szeretnék menni, oda a színes haj kicsit erős.



2018. ápr. 28. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
fekete/kek, es ma delutan
2018. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hétfőn 11 órakor, mikor a mennyezet repedezett.
2018. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyi vicces ember jár ide istenem. Hogy bírjátok a sok humortalan ember között? :O
2018. ápr. 28. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerdán 5:45 kor és fesd fehérre
2018. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a festett haj pont középiskolában erős
2018. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nagyon nehezen.

Kettes voltam.

2018. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne egyetemen erős a kék haj?:D Ennél sokkal extrémebb külsővel járkálnak, teljesen elfogadott, nem szól meg senki... amúgy a kékhez le kell szívni azt remélem tudod, ha már így is szálkás én nem ajánlanám hogy szőkítéssel roncsold. A feketéről is lebeszélnélek mert nem sok embernek áll jól és nehéz tőle megszabadulni. Valami csokibarna árnyalatban gondolkozz ha mindenképp be akarod festeni, az általában mindenkinek jól áll.
2018. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!