Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy miután...

Miért van az, hogy miután leborotválom a lábam piros pöttyök jelennek meg és csak pár nap után tünnek el?

Figyelt kérdés
olyan zavaró:S lhet azért mert a borotvát többször áthuzom a lábamon??:S
2008. okt. 30. 21:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
de csak akkor amikor borotva habot használok.. inkább használjak csak vmi szappant vagy tusfüröd borotváláshoz?
2008. okt. 30. 21:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a problémám.Lényegtelen,hogy mivel vagy hogyan,piros pöttyök azok mindig vannak.Szerintem nagyon érzékeny bőröd van.Próbáltad már a szőrtelenítő krémeket?Lehet az jó lenne.
2008. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
probáltam már de teljesen kivörösödött a lábam... ugyhogy inkább nem:S szted az epilátor?
2008. okt. 30. 21:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az epilátor sz*r.Próbáld meg a szőrtelenítő krémet,de ne veetet..nekem az oplica jött be:)
2008. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mié szar?
2008. okt. 30. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az első választ adó vagyok.Nekem van epilátorom,de két ok miatt nem használom.Az egyik az az hogy fáj, a másik pedig nem csak hogy ugyanúgy kipirosodik,de még vérzik is.Én a helyedben hanyagolnám.Talán változtass borotvát.
2008. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2. Válaszoló vagyok: Egyrészt fáj,másrészt a szőrbenövés veszélye fennáll, ami persze nem nagy dolog,de nem kellemes.Aztán nagyon sokáig kell epilálni,hogy mindenhonnan leszedd a szőrt, aztán megvárni,míg annyira kinő,hogy le tudd epilálni..de hát kinek van kedve a növő szőrszálakat tapogatni?Meg akkor még pöttyösebb lesz a lábad.


Amúgy próbáld meg,hogy sokáig áztatod magad a kádban,hogy felpuhítsd a bőröd,aztán jól testápolózd be a lábad,és úgy próbáld meg.:)

2008. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazat adok az előttem szólónak.
2008. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia! krémezed egyből, ahogy borotválod? amúgy lehet, ténylewg nagyon érzékeny a bőröd.
2008. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én epilálom és nekem már nem fáj,csak megkell szokni.Én nem pirosodok tőle meg semmi.Nekem olyan jégakusomvan és azzal tényleg nem fáj.De amúgymeg van gyanta is..
2008. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!