Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen időközönként szokta...

Ki milyen időközönként szokta festeni a haját? 3 hete lett festve opálos mahagonival. Kb mikor fessem ujra? Ugyan azzal!

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor ráérek, már nem tetszik és van is pénzem festékre:DD

egyébként 3-4 hetente. most már. nem olyan rég még 3 színű volt a hajam, akkor 2 hetente festettem, mert mindig más színt kellett festenem:D (egyszerre nem volt türelmem sem időm )

3 hetente simán festheted.

2010. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2010. jún. 15. 16:20
 3/5 anonim válasza:
Amilyen gyorsan nő a haj és amilyen gyorsan kopik a festék színe belőle... Aszerint szoktam ez kb 3-4 hét. De hajszín függő szerintem. :)
2010. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak én vagyok ennyire igénytelen, hogy nekem a 2 hónap is lazán belefér? :D:D:D Én alfaparf festéket használok, nem is olcsó nem is drága, de nem kopik. A hajam vöröses barna, inkább vörös (a festék szerint Hawaii színű :D). Az eredeti hajszínem ilyen seszínű barna...
2010. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagy igénytelen mert lassan nő a hajad .
2010. jún. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!