Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gusztustalan a...

Szerintetek gusztustalan a fiúnak a kreppelt haj?

Figyelt kérdés
Hosszú, egyenes (Vasalás nélkül.) erős szálú barnásfekete hajam van, amit már nagyon unok, változtatni szeretnék rajta. Sokan mondják, hogy vágjam le, amit viszont nem szívesen tennék meg, ugyanis 10 éves korom óta növesztem. Nekem mindig is tetszett a hullámos haj, viszont még fiúnál sosem láttam ilyet, még képen sem. Nem tudom, hogy érdemes-e venni egy hajkreppelőt erre a célra, vagy ha először használnám körberöhögne mindenki? Meg lehetne szépen csinálni. Esetleg valakinek van más ötlete, hogy lehetne divatosabbá tenni a hajam vágás nélkül? F/16
2010. jún. 15. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

úúú:S

23 éves nő vagyok.

bizony undorító, de inkább nevetséges lenne.

a kreppelt haj egyébként sem divat már:P

ha unod, változtass frizurát, ami nem pont rövid lenne, vagy változtasd meg a színét. csak az Istenért..be ne kreppeld:S

2010. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez a kreppelés nagyon rossz ötlet! szerintem fiúnak nem áll jól. a hosszú hajat is többféleképp lehet hordani, kiengedve, összekötve (választékkal, vagy annélkül, stb).


26/l

2010. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem te nem a kreppelésre gondolsz.. a kreppelő cikkcakkosra formázza a hajat.. a hajsütő hullámokat csinál, de elég nehéz vele természetes hatású hullámokat csinálni. szerintem egyszerűbb lenne az életed egy félhosszú-rövid, formás, könnyen beállítható hajjal, szerintem az sokkal férfiasabb, mint a hosszú :)
2010. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hogy ilyen egyáltalán felmerült benned?

Jaj ne! Semmiképp!

Inkább menj el fodrászhoz, hogy igazítson neked valami frizurát, lehet olyat is csináltatni, aminél nem nyúlnak a hosszához, max a formáján javítanak.

20/L

2010. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan szép hajad van de sajnos szerintem te is le fogod vágni ha idősebb leszel mint a legtöbb fiú ismerősöm.

Szerintem meg lehetne úgy csinálni, hogy jó legyen akár a kreppet is, de így látatlanban nem tudom megmondani h mi lenne jó a stílusodhoz, ruháidhoz, kinézetedhez stb.

Kérdezz meg fodrászokat és neten vagy magazinokban nézegess hosszú férfihajakat, újabb régebbi stílusokat stb.

Ázsiai magazinokban szerintem több ilyen van mert ott átlagban hosszabb hajakat hordanak a férfiak mint európában.

Esetleg lehetne pl fokozatos vágású elöl, vagy variálhatnál néha hajgumival (pl h össze van kontyba fogva mint a szamurájoknak és néhány szál kiengedve, de nem tudom hogy pl ez mennyire menne a stílusodhoz)

2010. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, persze csak akkor ha jól áll. Az ovális arcúaknak teljesen okés, láttam fiúknak is és nagyon helyesen néztek ki ;) 18/L
2010. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!