Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedés, hajhullásra,...

Blackwolfme17 kérdése:

Hajnövekedés, hajhullásra, hajerősítésre anélkül hogy mindig vágni kéne a végét mert töredezik tudtok terméket ajánlani?

Figyelt kérdés
Sok hajápolási reklámot láttam különböző véleményekkel ,sokan mondják hogy a Magic Hair kapszula bevált nekik nektek mi a véleményetek? esetleg vichy termékekről? vagy próbáltatok e csalán kivonatos sampont ? Vagy esetleg mást ami bevált..Szőke vékony szálú hajam van ,többször vágok belőle amitől a vágás napján sűrűbbnek tűnik de másnap már megint lelapul..Segítsetek légyszi :)

2018. máj. 31. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, nem nagyon hiszek ezekben, ezt előre leszögezném. Próbáltam b-vitaminos hajerősítő kapszulát 5-6 ezer ft volt régebben... végig szedtem, semmi. Lehet másnak működik, nem tudom. Viszont van egy kedvenc samponom, Schwarzkopf - schauma keratin strong helyreállító sampon. Ez az egyetlen nekem, amitől érezhetően megváltozott a hajam tapintása, és tartása. Sötét padlizsánlila flakonban van. Én mondjuk általában eleve Schwarzkopf-ot választok hajápolásra, szerintem ez a legjobb. Viszont, töredezni így is fog a hajad, azt nem lehet megúszni. Próbáld kevesebb hőhatásnak kitenni, nedvesen ne törölgesd, és rendszeresen vágass a végéből, ne hagyd feljebb törni. Sokat szőkítettem a hajamat, mindig tönkre ment, a legdrágább pakolás nem hozta helyre a törött részeket. Hallottam fodrásztól keratinos kezelésről, állítólag a legseprűsebb hajat csillogóvá varázsolja. De biztosan nem olcsó, nem tudom, én nem járok már fodrászhoz.
2018. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!