Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék szőkés hajat (de...

Szeretnék szőkés hajat (de nem azt a természetellenes sárgát, hanem ilyen barnás árnyalatot), de most nagyon sötét a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megvettem a szőkítőt és a festéket is, csak előtte még szeretném ha fakulna, mert nem olyan rég lett újrafestve. Azt hallottam,hogy például ha citromos vízzel mosom, akkor az is fakítva? Van esetleg még valami módszer, amit alkalmazni tudnék? Hátha akkor jobban leszívná a szőkítő.
2010. jún. 15. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos én a helyeben lenöveszteném a festéket és a természetes hajszínembe tennék bele szőle melírokat.

Milyen szanű a természetes hajad?

Ezért soha-soha nem festettem és festeném be az egész hajamat. Szőkésbarna színű és szőke melírok vannak benne, és azt mondják olyan mintha természetes szőke lenne :)

A kérdsedre a válasz igen a citromlének van fakító hatása, viszont ami jobb a citrmolénél, az az almaecet. Nem igazán büdös. Anyának festett szőke a haja és anno almaecettel öblítette le elég sokszor és az tvettük észre, hogy nagyon kifakította a hajat.Bár nála nem ez volt a cél, úgyhogy abba is hagyta.

25/L

2010. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az eredeti nagyon világos, ilyen szőkésbarna. Csak nekem túl fakó, azért nem szerettem. Már évek óta festem, de most szeretném megnöveszteni, azért akartam valami világosabb színt, hogy ne kelljen mindig festegetnem.
2010. jún. 17. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!