Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy fodrász mutat 1 hajmint...

Ha egy fodrász mutat 1 hajmintát, és megveszi hozzá a festéket, de a végeredmény mégsem úgy sikerül, mint ami a mintán van, akkor az a fodrász hibája?

Figyelt kérdés
Mert 1 éve szenvedek azzal, hogy eljárok hozzá és próbáltuk többféleképpen, de sosem értük el azt az eredményt, mint ami a mintán van és kb 4-5 hajmosás után ki is jön a hajamból a szín. Ez a fodrász hibája, vagy a hajfesték lehet rossz? Pedig nem csak hajszínező, rendes festék.

2018. jún. 5. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha szőkítve van a hajad az sajnos nem ritka hogy ilyen hamar ledobja a festéket és nem lehet vele mit csinálni. Ha sötétre fested akkor viszont tuti ő csinál valamit rosszul. Ilyen nekem is volt, végül elmentem máshoz és ott kiderült hogy túl erős volt az oxi amivel keverte az előző a festéket azért kopott ki hamar. Ha van lehetőséged menj el másik fodrászhoz
2018. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltuk az eredeti hajszínre is festeni, ott is ledobta.

Amúgy kékesfekete, vagy nagyon sötét kék lenne. Mikor az eredetire van ráfestve, akkor inkább csak fekete lesz belőle. Szőkítés után pedig szép a színe, de ugyanúgy ledobja. Azon gondolkoztam én is, de valószínű, hogy az lesz. :)

2018. jún. 5. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress hozzáértő fodrászt
2018. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a festéktől is függ, május elején festettem kékesfeketével (amit amúgy -színt - húsz éve használok, de ezt a márkájú festéket most először ), az ősz részeken kék lett, a többin ok, de két hajmosás után már ledobta )
2018. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!