Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék egy kis színt...

Hogyan tudnék egy kis színt összeszedni?

Figyelt kérdés

Eléggé fehér vagyok és inkább égek, mint barnulok. Ha kiülök napozni 50SPF naptejet használok, de úgy semmit sem barnulok.

Próbáltam bronzosítós naptejet az se vált be.

Naptej nélkül nem akarok napozni, mert bőrrákot se szeretnék.

Szolizni szintén nem szeretnék.

Sajnos társasházban lakom így nem igen tudok konkrétan napozni, csak, ha napközbe ide-oda megyek.

Van esélyem így színt kapni?

Vagy ne is álmodjak róla? :(

19/l



2018. jún. 7. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


Imádom hogy a két kérdés egymás alatt jelent meg

2018. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha már legalább annyira tisztában vagy a nap káros hatásaival hogy ilyen erős fényvédőt használsz, milyen logika alapján akarsz lebarnulni? Barnult bőr=napkárosodott bőr. Egészséges szín csak a saját természetes nem napbarnított bőröd lehet, a barnulás minden formában és mértékben egészségtelen. Ha mindenáron barna akarsz lenni ajánlom az önbarnítót
2018. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

[link] Ezt ajánlom. Nekem is fehér bőröm van, sose napozok, mindig naptejben vagyok odakint, ezt kombinálva ezzel

[link]

teljesen normális barna bőröm van.

20/L

2018. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!