Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon toredezett hajra...

Nagyon toredezett hajra otthoni praktikak?

Figyelt kérdés
Olyannyira toredezett a hajam hogy nem kell sokat keresnem olyan hajszalat amit szet tudok szedni kettobe..rengeteg hajsampont hasznaltam de egyik se valt be.van egy olaj amit a hajvegekre szoktam tenni de az se segit..esetleg valami anyag amit otthon ossze tudok kotyvasztani es segit? koszi
2010. jún. 16. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi nem fogja összeforrasztani a töredezett hajvégeket. Csak az olló segíthet. Le kell vágni a töredezett részt, utána pedig megelőzni a töredezést.
2010. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt.ha egy hajszal igy megtoredezett akkor az nem no tovabb csak ha levagom?
2010. jún. 16. 11:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek!

Amúgy én is ilyen cipőben járok:) hátközépig érő a hajam, és látszik a lenövésemnél h elég sokat nő, de ugye a végénél nem, mert el van törve és kicsit olyan már mintha vágattam volna belőle, mert a töredezett rész ugye hullik :S én is megyek fodrászhoz nemsoká vágatni, nyáron hamar megnő:) szerencsére látom a lenövésemen h nem nő lassan, úgyhogy áldozatot hozni kell:)

ha már el van törve semmi nem segít, csak az olló

2010. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nem nő tovább, ahogy előzőben írtam :S hidd el érdemes levágni
2010. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
egyetértek az előttem szólóval! sajnos nem marad más hátra, mint levágatni, utána pedig megelőzésnek én azt tudom ajánlani, ami nekem nagyon jól bejött, hogy minden egyes hajmosás előtt átmasszírozod a hajad olívaolajjal és rajtahagyod kb 1-másfél órát. majd megmosod a hajad rendesen és sok kondícionálót használj.
2010. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
próbálkozz balzsamokkal, hajápoló szerekkel. kerüld a hajvasalást, túlságosan gyakori, felesleges hajmosást. esetleg szedhetsz szépség vitamint akkor hamar megnőú a hajad és levágathatod a tördezett részt.
2010. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most vágattam le. Nekem is hátközépig ért, és szép hullámos volt, enyhén göndör az alja. De nagyon száraz és töredezett volt a vége. Most levágattam belőle 20 cm-t és még mindig elég sok töredezett szám maradt benne. (Ha unatkozom, keresek egy ollót, és amit látom hogy szétnyílt, annak levágom a végét.:D) Szerintem is vágasd le, és utána foglalkozz vele, pl az olivaolaj "gyógyítja" a hajszál repedéseit. :)
2010. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*szál
2010. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell levágni. Hajmosás előtt kend be bőven olívaolajjal, csavard be 1-2 órára törölközőbe, utána rendesen moss hajat.
2010. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
olivaolaj,a család ezt használja,nekünk bevált:)
2010. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!