Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon toredezett hajra...

Nagyon toredezett hajra otthoni praktikak?

Figyelt kérdés
Olyannyira toredezett a hajam hogy nem kell sokat keresnem olyan hajszalat amit szet tudok szedni kettobe..rengeteg hajsampont hasznaltam de egyik se valt be.van egy olaj amit a hajvegekre szoktam tenni de az se segit..esetleg valami anyag amit otthon ossze tudok kotyvasztani es segit? koszi
2010. jún. 16. 11:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,kiprobalom az olivaolajat.halas vagyok mindenkinek erte
2010. jún. 17. 12:00
 12/18 A kérdező kommentje:
az oliva olajat a haj vegere kell vagy az egesz hajra kell? :D
2010. jún. 20. 18:35
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

attol mert toredezett a haj meg no...bassszus a haj a fejborbol no...nem a vegen no=))

azert kell a toredezett hajat levagatni, mert ha nem vagod le tovabb torik.ennyi

2010. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, leírom, hogy én mivel tettem rendbe a hajam. Nagyon világos szőkére festettem, naponta hajvasalóztam, 2 naponta mostam, szárítottam, hajhab és sok-sok hajlakk használat, úgyhogy ennél jobban nem is lehetett volna tönkretenni.

- Első körben elmentem olyan fodrászatba, ahol melegollós hajvágás van. Ez nem sokkal drágább mint a sima vágás és megéri, ugyanis ezzel az eljárással lezárják a hajad végét, így a nedvesség és mindenféle tápanyag benne marad sokáig.

- A hajbalzsamot lecseréltem hajpakolásra, minden hajmosás után kizárólag pakolást használok és nem csak 5-10 percet hagyom rajta, hanem becsavarom törölközőbe és 1-2 órát is.

- A hajvasalót száműztem, a hajamat hagyom természetesen megszáradni és csak amit nagyon muszáj, azt szárítom be a végén, kevesebb hajformázót használok.

- Ami a legfontosabb: hetente 1x ricinus olajos pakolást használok. Patikában tudsz venni kis üveggel, nagyon olcsó, olyan 150 Ft körül lehet. Teszel egy fazékba vizet, bele a kis olajosüveget és felmelegíted az olajat. Száraz és tiszta hajra kell felkenned (ne legyen rajta hab, lakk, semmi, ha mégis, akkor tiszta vízzel öblítsd le és hagyd megszáradni). Szóval ezt a langyos-meleg ricinus olajat szépen felkened a hajadra, a tövétől egészen a végekig mehet, nem lesz zsíros a hajad tőle, betekered törölközőbe és hagyod, ameddig csak lehet. Nekem van olyan, hogy vasárnap reggel felkenem és csak este mosom ki. Csodákat művel a hajjal. Kicsit ragacsos az olaj, de samponnal utána könnyen ki tudod mosni. Aztán még mehet a pakolás és kész is. Ezt heti 1x ha megcsinálod, pár hét és rá sem fogsz ismerni a hajadra. Olcsó és nagyon hatásos én mindenkinek ezt ajánlom.

2010. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

20:35

Nő, de a hosszán nem fog látszódni!

2010. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

21:41

nem kotekszem, csak erdeklodok.

nem egeszen ertem amit irtal.

a haj nem a fejborbol no? en ugy tudtam, hogy a vegen nem no. a korom sem a vegen no, hanem a borbol, pontosabban a koromagyakbol.

2010. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De, onnan nő, de ha el van törve a hajad nem fog látszódni a hosszán, hogy nőne, ergo mintha nem nő úgy látszik.Nekem is el volt törve nem olyan rég, fél évig csak középhosszú volt, mert annyira el volt törve h a hajvégén már nem látszott meg h nőne, és hát ott látszik a hossza.(a lenövésemen meg hát látszódott h nő)
2010. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az olivaolajat csak hajvégre
2010. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!