Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kérhet-e olyat egy menyasszony...

Kérhet-e olyat egy menyasszony a vőlegényétől, hogy a srác az esküvőre festesse be a haját, hogy fiatalosabb, fessebb vőlegénynek nézzen ki mellette?

Figyelt kérdés
A vőlegény őszül már egy ideje, eddig ez nem zavarta a menyasszonyt. De miért kellene az esküvőre azért bohócot csinálnia magából, hogy minden tünci-münci legyen a menyasszony hülye elképzelése szerint? Úgy utálom az ilyen tünci-münci "igényes" hölgyecskéket! Szegény öcsém jól kifogta ezt a lányt!

2018. jún. 8. 23:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Kérhet, a vőlegény meg mondhat nemet. Vagy igent. .nejed mi közöd hozzá?

Öcsém 41 éves, húsz éves kora óta ősz-és be szokta festeni. Az eredetire. Sokszor hagyja, de ha befesti, se szokott feltűnni.

2018. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Az azért érdekes, hogy senki nem azt hozta fel példának, hogy "és ha a férfi kérné meg a nőt a hajfestésre?"


Nem tartjátok egy szinten lévőnek a férfi és női hajfestést. Férfi hajfestés ezek szerint akkora áldozat, mintha nőként felvágnának, és kitömnének műanyaggal.

2018. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Gyerekek, lássatok már tisztán....itt arról van szó hogy az ESKÜVŐ miatt! Villogni, meg felszínesnek lenni, mert erdekes modon eddig nem zavarta a csajt.
2018. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Metionin ***** válasza:
Szerintem ebben az gáz, hogy kifejezetten az esküvőre kéri. Eddig nem zavarta? És az esküvő után? Ez nekem hasonlóan hülyeség, mint amikor valaki az esküvőre feleakkorára koplalja magát, utána meg szarik bele és visszahízik. Miért kellene arra az egy napra tök másképp kinézni?
2018. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem itt nem az a lényeg hogy mennyire esztétikus az ősz haj, mekkora áldozat a befestése, vagy hogy milyen a menyasszony jelleme.

A kérdésre csak az lehet a válasz, hogy ez az ő dolguk, ő problémájuk, majd maguk között lerendezik, amíg nem kérik ki más véleményet, addig senkinek nincs joga ebbe beleugatni.

2018. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálom az öcsédet..
2018. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Miért kellene arra az egy napra tök másképp kinézni?"


Ezt én sem értem. Egyik barátnőmnek 15 éves kora óta rövid haja volt. Nagyon jól állt neki. 27 éves korára növesztette meg, hogy kontyot csináltasson az esküvőjére, de folyton nyávogott, hogy alig várja, hogy újra rövid legyen. Esküvő után megint manós haja volt.

2018. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Márpedig én semmi különöset nem látopk abban, hogy valaki az esküvői képeket tökéletesre akarja, mégha az kissé mű is. Ez elég tipikus, nem? Én nem vagyok ilyen, nekem akár kép se legyen, de ha egy ilyen apró kérés miatt el kell ítélni a menyasszonyt, akkor a menyasszonyok szinte teljesen egészét el kell, mert külsőség és tökéletességvágy és nem tud enni 2 hétig az idegességtől, mert jaj, esküvő. Fura dolog ez, de az emberek, legalábbis a nők sokszor már csak ilyenek, úgy látszik.

Ha a nő tökéletesre akarja magát, a tortát, a székmasnikat és mindent, akkor miért ne akarhatná tökéletesre a fickót is, a lehetőségekhez képest? Utána éppúgy elfogadhatja a férjet, mint addig s ugyanez vonatkozhat önmagára is. Ez egy fontos alkalomra való plusz csinosítás, ne legyen már ez olyan megrökönyödést keltő.

Ha a fickónak nem tetszik, tiltakozzon, teljes mellbedobással azok mellett vagyok, akik kiállnak maguk mellett. Nekem se lenne nagy esküvőm semmiképp, az fix. Bár én nő vagyok. A páromat mondjuk felkérném, hogy lehetőleg sminkeljen, nem úgy, ahogy a vőlegényeket szokták, hanem erősebben, mivel neki az jól áll s amikor megismertem, akkor is sminkben volt s már rég nem. De ha azt mondja, nem, akkor nem, nyilván joga van hozzá, ahogy a ruhájába se kötnék bele, felőlem pólóban is lehet, csak ne legyen ócska. Minden pár más s rájuk tartozik, hogy mit kérnek, mire vágynak s hogyan meccselik le az egész hercehurcát (vagy hogyan utasítják el a házasság gondolatát a következő X évre. nem erőszak az sem).


A dolog megfordítása egy kissé extrára sikerült azért.

Az ember szétmetélése és egy egyetlen alkalomra szóló, de akár örök hajfestés szerintem nem összemérhető.

Ha azt mondaná a párom, hogy fogyjak 4-5 kilót, közölném, hogy tizet kéne, aztán felszedni izomban, tudja jól, hogy én is akarom, de az nem ilyen egyszerű. Plusz fogyjon ő is ötöt, egye fene, a haja maradhat, ha az olyan probléma. Na, ez már szimmetrikus lesz, legalábbis nálunk, mert a párom még annyira se tud fogyni, mint én.

Ezzel szemben egy hajfestés könnyen megvan, erőfeszítések nélkül. Ettől még jelenthet nagy gondot a fickónak, mindenkinek vannak érdekes dolgai vagy határozott elvei, de akkor nemet mond és kész.

2018. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!