Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit csináljunk? Van erre...

Most mit csináljunk? Van erre szakember?

Figyelt kérdés
Tetves a hajam elvileg,tegnap már mindent megcsináltunk Paranit hajsampon kisfésű az élők kipusztultak,hajvasalóztunk,a serkék felét sikerült kiszedni befújtam ma ilyen védősprayvel,a szobában tegnapelőtt találtam a parkettán halott tetvet ami alatt ilyen kis pici élő mászkált, egyből porszívóztam de ma amikor megint kisfésűztem volna a kádban láttam mászni egy pici bogarat majd mikor fesulkodtem akkor sok halott serkét láttam de volt 1db ami mozgott. Most gyorsan megmostam a hajam,de nem tudjuk honnan kelhetnek ki? Hogy fertorlenitsunk tovabbra
2018. jún. 12. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
le kell vágni
2018. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb derékig érő hajam van és nagyon szeretem ápolom, imádom a hajam és nem szeretném levágni:(
2018. jún. 12. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ágyneműt (párnahuzat, lepedő, takaróhuzat - minden, amivel érintkezel) minden nap mosni és vasalni kell, hogy elpusztuljanak a kis genyák.


Fertőtlenítővel is jó, ha befújod, de mosni muszáj.

2018. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban én is csomószor voltam tetves, mert mindig elkaptam egy-egy osztálytársamtól. Nagyon hosszú, kb. derékig érő hajam volt és nem engedtem levágni, illetve a szüleim sem akarták, mert attól még ugyanúgy tetves lettem volna és ugyanúgy meg kellett volna oldani, csak akkor még sírtam is volna a hajam miatt.... Úgyhogy maradt a tetű írtó sampon, spray és egyesével szépen kihúzogatták a serkéket, tetveket a hajamból, ami nem volt egy gyors vagy egyszerű mulatság.... Én azt mondom, hogy akkor ezt mindenképpen érdemes megcsinálni és újra-újra átnézni, kiszedegetni. Valamint, amit előttem írtak, hogy minden ágyneműt, párnahuzatot, takarót, plédet, ruhát, törölközőt stb., fertőtleníteni kell különben újrafertőz.
2018. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2018. jún. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!