Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szempilla növesztést természet...

Szempilla növesztést természetesen, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Ricinusolajozom a szempillám már vagy 1 éve minden este, de semmi változást nem tapasztalok. Sosem sminkelem magam, nem hasznalok szempilla spirált. Kinek mi volt be? Nem szeretnék szempillát tetetni. Valakinek bevállt vmi természetes kencefice, amit szivesen ajánlana?

2018. jún. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a szempillafestékhez hogy viszonyulsz,de nekem nagyon szép szokott lenni tőle 2-3 hétig.
2018. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a lash liftinget ajanlottak, ami kb ugyanugy nez ki mint egy picike 1D pilla, 6-8 hetig tart kb 7000ft.

Nekem mupillam van de ha megunom kiprobalom. Aki ismerosomnek van, szep termeszetes hatast kelt :)

2018. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezek szerint ez a max szempilla hosszod. Nem tud magától hosszabbra nőni
2018. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2018. jún. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!