Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el az eltávol...

Hogyan tüntessem el az eltávolított pattanások helyet?

Figyelt kérdés
Pattanásaim mar nincsenek de az eltávolított pattanások helye megmaradt! Kérlek segítsetek, hogyan távolítsam el?
2010. jún. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

szia en ugyanigy vagyok,elakartam bororvoshoz menni h a hegekre mit tudna ajalnai mertmar minden kiprobaltam minden fele draga kenceficeket mindent,de vegul nem mentem mert a rendes orvosom aztmondta h a bororvos sem tudna ajanlani mast....mar nagyon elvoltam keseredve(miwel nemcsunya az arcom sosem volt sok pattanasom csak 1-2 de ha volt azoknak a helye megmaradt,3 hete rendeltem az oriflamebol pattanasokra+pattanas utanni hegekre,piros foltokra is jo,egyszoval mindenre,ilyen Tea Tree oan mint a ruzs,harmadik hete lessz h hasznallom csodakat muvelt nálam,az eg vilagon semmisem segitett de ez komolyan szinte csodakat muvel,mar 2-3 nap utan eszrelehetett venni a valtozast,halvanyodott a pirossag,es lassan a heg is eltunt,eggyik fele zold a masik meg barna,elosszor a zold felet kell hasznalni aztan abarnat,nekem bevalt vegre valami,mar nagyon elvoltam keseredve az miatt a 2-3 heg miatt,jaj es meg kamilla teaval is mosom az arcom heti 3-4 szer kb,es eljarok szoliba heti 2 szer,amit nemnagyon akartam de lezsarittja a heget es a pattanasokat,sokkalta szebb lessz tole a borod,tavaly is ezert jartam szoliba kb 5 szor voltam es aztan mar nemis kellett mert minden eltunt:)

mondom en ezt a Oriflames tea tree t csak ajanlani tudom,ha gondolod nezz utanna neten,persze egyenfuggo h kinek mi hasznall....nekem ez az egy segitett:)

2010. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen, hogy ajánlottad de nekem nem hegeim vagy piros pöttyeim vannak hanem ott ahol volt a pattanás ott más színű a bőröm !
2010. jún. 17. 15:52
 3/4 anonim válasza:
Szia!Szerintem akkor a pigmentfoltokról beszélsz,ami azért alakulhatott ki,mert az esetleg kinyomott pattanással napra mentél,ilyenkor bepigmentálódhat az a felület,és lilás,vöröses,sötét barnás színű lehet.Menj el egy Ilcsi kozmetikába,és ott kérj magadnak otthoni ápolásra Kövirózsa habkrémet,az nagyon szépen elhalványítja ezeket a pöttyöket.Vagy esetleg az Almás citromos habkrémet is kérheted.Ehhez tonik is van.Szerintem nagyon eredményesen javítanak a bőrön!És vigyázz a napozással.
2010. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen főleg a homlokon. Ott sötétebb foltok maradtak a pattik után, mert mindig piszkáltam.

Nem tudom, h ezeket el lehet e tüntetni, talán vmi erős hámlasztó krém.

2010. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!