Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száj fölött fekete pattanás...

Száj fölött fekete pattanás volt, most már sebes pattanás? SÜRGŐS (holnap suli)

Figyelt kérdés

Fekete volt és kicsi ki akartam nyomni nem jött ki belőle semmi de sebes lett nagyon.

Nincs rajtam rúzs de úgy néz ki mintha félre ment volna a rúzsom 2 napja volt ez most még rosszab

Valami sárga var szerűség van rajta le akartam szedni de vérezni kezdett ezért raktam rá olyan férfi arc szeszt,csílte de aztán már nem vérzett most mit kezdjek vele


S.O.S



#száj #tini #seb #pattanás;sebes pattanás
2018. jún. 17. 18:31
 1/6 anonim válasza:
23%

Ez lehet, hogy herpesz lesz. Ne nagyon piszkáld mert elterjedhet.

A patikákban van külön erre való tapasz.

2018. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Fekete pattanás? Olyat se lattam még. Pedig kozmetikus létemre làttam mar egy két dolgot.
2018. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgyértem hogy az a kicsi ami már fekete és bele van gyógyulva lehet nem pattanás hanem csak ilyen belegyógyult fekete miteszer vagy mi
2018. jún. 17. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le teafaolajjal,meg kend be aloe Vera gellel. Ha nagyon zavar, korrektorral sminkeld le. De pár nap, és eltűnik.
2018. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod megpróbálom hátha de ma már suli szóval....

:c de azért köszi kipróbálom mindenképp

2018. jún. 18. 07:06
 6/6 anonim ***** válasza:
El fog múlni, és semmi ciki nincs benne. Minden tinédzsernek meg kell ezzel küzdenie, csak valakinek jobban, valakinek kevésbé. Hidd el, nem a világ vége egy pattanás. De amúgy máskor ne nymkodd, ne kapard, mert csak rosszabb lesz. Vagy hagyd kozmetikusra, vagy várd meg amíg magától elmúlik és csak kenegesd.
2018. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!