Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre termékek?

Pattanásos bőrre termékek?

Figyelt kérdés

kb. 6 hete jelentek meg pattanások az arcomon egy foltban.Eddig soha nem volt ilyen problémám (kivéve tiniként) azt gondoltam hogy a szokásos menzesz előtti problémás bőr kicsit durvábban jelentkezett de azóta sem múlt el.Gennyes piros pattanások jelennek meg, hiába tartom tisztán rendszeresen és próbálok rendesen táplálkozni.A bőröm inkább zsírosabbnak mondható.


Jimjams fekete szappan nektek hatott? Dermofil pasztáról is olvastam már, melyik lenne a jobb szerintetek? Valaki esetleg próbálta már valamelyiket/mindkettőt?

Esetleg ha tudtok valami más terméket ami segíthetne rajtam akkor kérlek írjátok meg.


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2017. aug. 13. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy valamire allergiás vagy?

Mit jelent az, hogy próbálsz rendesen táplálkozni?


Minden ételnek és italnak nevezhető sz..rt mellőzöl az életedből?

Iszol napi min 2 liter vizet?


Meg kéne vizsgálnod az elmúlt időszakot, hogy mit ehettél, amit eddig nem, hogy mi válthatta ki a pattanásokat.


Egyébként a mértéktelen húsfogyasztás is okoz pattanásokat.

2017. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz. Menj el bőrgyógyászhoz.
2017. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dermofil paszta van most nekem. Hat... Nekem nem jott be annyira... Most mar gyogyszertarbol fogok venni pattanasokra mert minden fele bolti dolgot kiprobaltam es egyik se valt be...
2017. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első: Igen, minden ilyesmi dolgot mellőzök és húst utóbbi 2 hónapban alig ettem, viszont erről nem tudtam úgyhogy köszönöm.

Italnak csak vizet szoktam fogyasztani ugyanis nagyon keveset bírok inni, ezért néha elfeledkeztem róla, már jobban figyeltem, de úgy néz ki, hogy fokoznom kell mivel nem hinném hogy 2 liter minden nap meglenne.

Még várok pár napot hátha csak az ideiglenes stressz és a kevés víz miatt volt,de ha nem múlik akkor mindenképpen doki lesz a vége, köszönöm :)

2017. aug. 13. 18:18
 5/5 anonim válasza:

kamilla teaval gozologtess:) meg citromleba egy kis cukort rakjal bele es azt dorzsold be korkoros mozdulatokkal akkor jo ha erzed h eget.

akkor garnier pur 3:1 ben en azt hasznalok most nagyon jo:)

2017. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!