Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves lányként csak én...

16 éves lányként csak én vagyok olyan, hogy nem szőrtelenítem magam?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori ez? Tudom, a legtöbben szőrtelenítik magukat valamilyen módon. De vannak korombeliek, akiket ez annyira nem vonz és meghagyja?
2018. jún. 20. 16:51
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, akkor ráérsz vele. Egy csomó embert ismerek akinek tök kis vékony átlátszó pihéi vannak, senkinek nem tűnik fel hogy nem szőrtelenítenek. Én pont 16 évesen kezdtem el. Már előtte is zavart mert viszkettem tőle de csak akkor mentem koliba és kaptam ösztöndíjat = akkor vehettem magamnak borotvát.
2018. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2018. jún. 20. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan régi osztálytársam, aki még ma sem szőrtelenít, mert vörös haja volt, és a lábán tényleg alig látható a szőrzete.

Ezekkel a szőke pelyhekkel nincs semmi baj, aranyos, kislányos.

Viszont, ha és 3 naponta nem borotválja magam, akkor már szörnyen nézek ki.

2018. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, lábam hónaljam rendszeresen szőrtelenítem, meg a bikinivonalat strandidőszakban, de egyébként nem. Én viszont nem azért mert alig van szőr ott, hanem mert túl sok van és nagyon macerás. Ráadásul úgysincs senkim, aki láthatná.
2018. jún. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiatalabb vagyok, de teljesen természetes a szőrzetem mindenhol.Korábban párszor leborotváltam magam mindenhol,de mostanában már nem. l.
2018. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!