Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbáltátok már a szódabikar...

Kipróbáltátok már a szódabikarbónás-almaecetes hajmosást?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok a tapasztalatokra!És még arra vagyok kiváncsi hogy mézes almaecetet is lehet használni?(most fogom először kipróbáni)

+heti hányszor mostok vele hajat, gyorsan zsírosodik?

Köszi a válaszokat és bocsi a sok kérdésért!



2018. jún. 22. 14:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és azt elfelejtettem hogy kb. milyen arányban szoktátok használni?
2018. jún. 22. 14:44
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem, meg azt sem próbátuk ki mi lesz, ha a sósavra hipót öntünk. Ugyan az a kategória kb, csak enyhébb formában. Csak a hülyék kísérleteznek ilyennel.
2018. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta, az egyik túl lúgos a másik túl savas a hajadnak. Már önmagában is, nem hogy még a kettő egymás után... Egyáltalán semmi jótékony hatása nincs, nem kíméletes és nem is tisztít rendesen. Nem véletlenül gyártanak samponokat. Ma már kapható mindenféle szulfát és szilikonmentes sampon ha annyira natúr megoldást keresel
2018. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Undorító lett tőle a hajam, száraz, kemény és kócos, mint egy drótkefe. Mintha homokkal mostam volna, és szárazon úgy éreztem, mintha valami ragacsos balzsamot nem mostam volna ki belőle.


Nem natúrbziság miatt csináltam, színt akartam koptatni, de nagyon megbántam.

2018. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!