Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól néz ki az...

Szerintetek jól néz ki az alábbi rövid frizura?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,amelyiknél elöl egész hosszúra(majdnem vállig érőre) meg van hagyva egy nagyobb tincs aztán fokozatosan rövidül hátra felé és hátul rendes kleopátra frizura.Sajnos képet nem találtam.
2010. jún. 16. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nagyon tetszik az a frizura!

Én is úgy vágatnám le ha nem lenne hullámos a hajam!:)

2010. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez attól függ, hogy kin. Van akin jól áll, de van akinek malacfejet csinál. Ha viszont valakinek jó, az nagyon szép tud lenni!
2010. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem vékony,hosszúkás az arcom,csak lehet,hogy sajnálnám a hosszú hajamat,mire megnövesztem mindig megunom :) de félek,hogy megbánnám
2010. jún. 17. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy malacfejet csinál!

Akinek jól áll a hosszú haj annak ez is jól állna.

2010. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

hé, én is olyat vágattam, csak én elöl oldalra szoktam fésülni egy kicsit. em ilyen imós félére, csak oldalra :D

még egyetlen rossz megjegyzést nem kaptam, még a leg konzervatívabb ismerőseim is megdícsérték, hogy jól áll, pedig - most kapaszkodjatok meg - fiú vagyok.

2010. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vow utolsó :)) én is úgy hordanám,hogy oldalra fésülöm.Végül is nem olyan nagy változás,mert elöl egész hosszú...nah majd még meglátom :)
2010. jún. 17. 00:40
 7/10 anonim ***** válasza:
van akinek jól áll, van akinek nem.. de ez inkább azoknak áll jól, akiknek nem dús a haja :D
2010. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem a bubifrizurára gondolsz? [link]

am igen akinek van hozzá arcformája

2010. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm is ilyen bubi frizurát vágathott.Először nagyon fura volt,mivel előtte jóval váll alá ért a haja,de pár hét alatt megszoktuk.Hosszúkás arca van szóval egész jól is áll neki.Mindig beáll rendesen,nem kell vele órákat kinlódni.


15/L

2010. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem egészen erre gondoltam,sajnos nem találok neten képet,de utcán láttam már néhány csajnak.
2010. jún. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!