Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj használata szempil...

Ricinusolaj használata szempillán mennyi idő után válik láthatóvá?

Figyelt kérdés
Sziasztok, két hete minden nap bekenem vele a szempillámat de valahogy drasztikusabb változást vártam volna :)) lehet hogy rosszul csinálom? ha egy szempillaspirál keféjét kimostam s azzal viszem fel a ricinusolajat, mint mondjuk a szempillaspirált, az úgy jó? Vagy esetleg hosszabb idő kell? köszönöm a válaszokat :)

2018. jún. 24. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Barmeddig kenheted vele. Hatni ugyanis nem hat...
2018. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 1-másfél hónap után láttam magamon változást. Na ne műszempilla hatásúra gondolj, csak megfigyeltem, hogy kezdenek nőni újak és a meglévők hosszabbodtak.

Én is szempillaspirál kefèjével viszem fel, még keverek hozzá A és E vitamint is. Van akiknél nem hat, de azért nem ez a többség.

2018. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, de drasztikus változást ne várj. Szerintem az hozza legjobban rendbe a szempillakat, ha abbahagyod a mindennapos sminkelest, és csak ritkán alkalomra fested ki.
2018. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm mindenkinek, még próbálkozom vele egy darabig, aztán meglátom
2018. jún. 24. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapig kenegettem minden este azzal a módszerrel, mint te. Semmiféle változást nem vettem észre azon kívül, hogy reggel sminkelésnél az olaj miatt jobban megtapadt a szempillaspirál, ezáltal hosszabbnak tűntek a pilláim
2018. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!