Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Schwarzkop...

Burbulynati kérdése:

Mi a véleményetek a Schwarzkopf fodraszatrol? Jo fodraszat?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a Biohair (legalábbis amikben én voltam). Kapsz egy épp "üres" fodrászt és gyorsban vág vagy amit kérsz. Voltam már jó és kevésbé jó embernél is ott, de mivel talpalnak egész nap és a fizujuk nem lehet túl sok, a legtöbbjük unott és fásult. Nem tudom hova valósi vagy, dunakeszi Auchan Schwarzkopf-jában van egy nagyon jó és kedves fodrász, Ancsának hívják, érdemes őt név szerint kérni mert ő tényleg szívvel-lélekkel csinálja!
2018. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tajti Encsit nagyon tudom ajánlani,a Budakalászi üzletben dolgozik.Nagyon szépen és jól dolgozik,kedves lány amit elképzelsz azt meg is valósítja neked.Keress rá instán,vannak fent munkái.
2018. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!