Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajszik! Ti hogy vasaljátok...

Csajszik! Ti hogy vasaljátok szog egyenesre a hajatokat?

Figyelt kérdés
használtok rá valami szert? és hogy vasaljátok??
2010. jún. 17. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
feltüzöm az egészet és allul hagyok egy kicsit.egy tincset áthuzok gyorsan és utánna szép lassan.azt a tincset már ne vasald ki még egyszer.és mindig veszek le egy réteget.
2010. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem a jó minőségű hajvasaló a titka...én ha vasalom, akkor kis tincsenként vasalom.nagyon hosszadalmas, de megéri.
2010. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alulról kezdem a hajvasalást, és a fenti részeket mindig felcsatolom h ne legyen útban. Fésüvel kisebb részekre szedem, aztán bekenem szilikonos hajvégápolóval, és úgy megyek át rajta jó szorosan a forró vasalóval. ennyi. végén még fixálhatod és kész is.

2010. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszike! most az elobb vasaltam és tényleg jo lett:D én mindig ugy csináltam,hogy sosem fogtam fel és nagy tincseket fogtam be és csodálkoztam,hogy nem kaarja kivasalni,pedig nem rossz a hajvasalóm..:D koszi a tippeket!!
2010. jún. 17. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:

:)

és egyébként igy kiméletesebb is , mert összességében kevesebbszer kell áthúzni a hajon a hajvasalót, és akár több napig ilyen marad!:)

2010. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp tincsenként kell vasalni, így lesz tökéletesen egyenes és tartós. én is tapasztaltam már, hogyha sietek és nagy hajtömegeket vasalok egyszerre, akkor nem lesz ugyanolyan az eredmény mintha tincsenként vasaltam volna.
2010. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!