Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy gyorsabban...

Mit csináljak hogy gyorsabban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy hullik a hajam és lassan nő és a körmöm is gyenge. korpásoás elleni sampont használok mert ha nem azt használok akkor nagyon korpás a hajam.
2018. jún. 26. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Verj fel egy tojást, majd kend a hajadra és hagyd úgy 20 percig. Majd langyos-hideg vízzel most le.

Forró vízzel sose moss hajat, mert az árt. Inkább hideget, vagy langyosat használj ha nem birod. Nekem ettől begyorsult a növekedés, és egyre dúsabb.

És rágcsálj sok répát :)

2018. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Használj ricinus olajat
2018. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%

Ricinus olajból csinálj hajpakolást, esetleg keverhetsz hozzá olíva olajat is, ezt hagyd állni a fejeden ameddig csak tudod, én fel szoktam venni rá egy fürdősapkát, és bebugyolálom egy törölközőbe, hogy melegen tartsa

Belsőleg is tehetsz az ügy érdekében, én a DM-ben vettem ilyen "DAS GESUNDE PLUS HAAR VITAL KOMPLEX"-et, ez azt hiszem egy 2 hónapos kúra. Nekem nem csak megnőtt a hajam, hanem egy csomó "babahaj" is előjött, sokkal dúsabb is lett. És nem mellesleg az ára is nagyon baráti, főleg a többi hajvitamin mellett.

2018. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#1 vàlaszoló kérdésem lenne hogy miután letelt az a 20 perc és le mostam utàna mossam meg samponnal? Vagy előtte? Vagy ne mossam meg semmivel csak símàn használjam a tojàst?
2018. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Én langyos vízzel lemosom olyankor, majd használok kis sampont is, igen. Persze sampont azt nem lehet minden nap mert csak rosszabb lesz, azt inkább csak heti 2 esetleg 3 alkalommal. A tojás meg mehet többször is.

Ha száraz a hajad, akkor tehetsz bele kis kókuszolajat is a tojásba, ha viszont zsíros, akkor meg kevés citromlevet.


Hiába pontoztatok le, nekem akkor is bevált:)

2018. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld ki, nekem bejött.

2018. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!