Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy gyorsabban...

Mit tehetnék, hogy gyorsabban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés
Már rengeteg féle “hajnövesztő” kapszulat próbáltam és egyik sem segített. A fejbőröm minden este jól átmaszírozom, hogy jobb legyen a vérkeringés. Próbáltam a ricinus olajat is, de nagyon zsírosodott a hajam tőle és nem igazán segített! Festett sötétbarna hajam volt, a mellem alá ért már és szerettem volna ombre hajat, így hát a fodrászom leszivatta, többszöri szivatas és festés utan a hajam annyira elroncsolódott, hogy vállig kellett levágatni! Azóta sehová sem nő szegény és hát a szívem szakad bele. Segítsetek csajok légyszíves, valaki adjon valami jó tanácsot!
2018. máj. 1. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Bánfi hajhullás elleni sampon tett csodát vele (eh, eddig pont úgy írok, mintha egy Magic Hair-es szponzor lennék:D), ugye alapból férfiaknak lett kitalálva, de nekem, mivel nem küzdök hajhullással, így felserkentette a hajnövekedést. Mínusz pont neki, hogy úgy szárította, mint a ... De utoljára 10 évesen volt ilyen hosszú hajam, nemrég vágattam le újra kicsit váll alattira. Egyébként étkezés is sokat segít, na meg a víz, igyál annyit amennyit csak tudsz, én mindig számolgattam suliban, újratöltöttem a félliteres kis palackomat, ma már végre 2-3 liter simán megy egy nap alatt, és ez a hajnak is jót tesz. Ne drogériás termékeket használj, inkább a fodrászkellékesből vedd meg a drágábbat, és ne használj nagyon sok vasalót, stb de ezt biztos tudod.
2018. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! A Banfi samponrol mar hallottam de meg nem probaltam, ajanlottak meg az Alpecin Koffein sampont is! Igen tudom, hogy az etkezes sokat segit, meg a viz mennyiseg megfelelo bevitele, csak sajnos az etkezest a munka helyem miatt nem tudom igazan megvalogatni, az a nagy baj! Es fodraszkellekestol vasarlom a hajamra a kulonfele kondicionalokat, pakolasokat, argan olajat, hoallo sprayt stb.. csak sajnos nagyon szaraz a hajam, hiaba teszek ra pakolast es egy oraig rajta hagyom, vagy estere is akkor is olyan szaraz mint a szena :( argan olajat is hiaba kenek ra napi 2-3 alkalommal is, annyira szaraz hogy meg sem kottyan neki
2018. máj. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!