Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek mi a hajápolási...

Lányok! Nektek mi a hajápolási rutinotok?

Figyelt kérdés

Milyen hajatok van?

Milyen gyakran mostok hajat?

Milyen sampont használtok?

Használtok balzsamot? Ha igen milyet?


Mindenkinél az látom hogy milyen szép haja van nekem pedig ahhoz képest nagyon csúnya Ezért vagyok kíváncsi a ti hajápolási rutinotokra.


2018. jún. 27. 16:24
 1/10 Metionin ***** válasza:

1. Hosszú, egyenes, felül fekete ami átmegy kékbe.

2. Hetente.

3. Most Vargát, de váltogatni szoktam Green Pharmacy bojtorjánossal.

4. Igen, Green pharmacy-sat, meg kifésülés után Aussie-s hajvégápolót, iletve 2 hetente rácsapok egy marék Kallos keratin pakolást.

2018. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hosszú vékonyszálú barna-szőke ombre

4-5 naponta

Lényegében teljesen mindegy milyet használok, a hamvasító sampon után úgyis kiszárad a hajam (de egyébként Pantene-t vagy Garnier-t használok, bár a Pantene-t nem igazán bírja a bőröm)

Balzsam meg: schwarzkopf gliss kur hair repair, bár ez inkább csak ilyen kifésülést könnyítő.

Ami csodákat tesz a hajammal az az argán olajos szérum, fajtát sajnos nem tudok mondani, nincs márkája.

Meg rusk thermal hővédő szérumom van, anélkül meghalok mert egyszerűen csodákat tesz a hajammal (ebben is van argán olaj). A tisztára szétszőkített, kiszárított hajamat bekentem vele és teljesen egészségesnek látszott utána.


Hosszú lett de a lényeg hogy amibe van argán olaj az jó cucc :D

2018. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hosszú barna

Hetente mosom

Loreal sampont használok, de ha elfogy Alverdére váltok

Alverde balzsamot használok

Még kókuszolajos pakolást szoktam rajtahagyni a hajamon heti egyszer, illetve másnap reggel tojás+natúr joghurt+ méz kombóból készült pakolást egy órára kb ha van időm. Hajvégekre Alverde hajolajat használok.

2018. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

(Igazából sok ember, aki derékig érő hajat ír, az olyan, hogy kb lapockáig dús, egészséges, derékig meg alig a fele ér le, az is töredezett és dzsuvás.

Csak azért mondom, mert elvileg mindenkinek derékig ér, és néztem, hogy alig van ápolt hosszú haj az utcákon. Jó helyen lakhatsz.)

2018. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. hosszú és barna

2. heti kétszer

3. johnson and johnson [link]

4. nem használok


A haj szépsége abban rejlik, hogy sok vitamint kap és egészségesen táplálkozol.

2018. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szőkített,középhosszú,száraz,egyenes.


Két naponta (heti 3-4 alkalom)


Hajmosás előtt fél órával vastagon átkenem az egészet argán olajjal.

Sampon: Semmi különös,egyszerű Schauma sampont,a lényeg hogy kevés is elég legyen és nagyon habozzon. Ezt keverem el egy kis hamvasító samponnal,mert magában nagyon befogja a hajam.


Hajpakolást használok,(Garnier- argán olajas)-egyedül ez vált be,puha,kifésülhető lesz tőle a hajam. 5-10 percet hagyom rajta.


Szárítás után befújom Gliss Kur spray balzsammal,panthenol spray-vel,és ha még száraz véletlenül akkor egy pici argán olajat bedörzsölök a végeibe.

2018. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vállig érő, egyenes barna hajam van.

2-3 naponta mosom.

Ez a sampon, gyorsan zsírosodó hajra: [link]

Ez a balzsam: [link]

Szerintem az is sokat számít, hogy mindig körfésűvel szárítom be, mert így nem száll annyira és szép formája van. Szárításhoz hajhabot, hővédőt és olajat használok.

Igyál sokat, egyél egészségesen és szedj vitaminokat, sokat számít ez is.

2018. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.Vékonyszálú, göndör, mell alá érő, természetes rezes-barna hajam van

2. Heti két alkalommal mosok hajat

3. Pantene sampont

4. Pantene balzsamot


+ Hetente rakok a hajamra valamilyen otthon készített pakolást, használok hajvégápoló olajat, nem használok hőt a hajamon, nem fésülködök (mert akkor szöszösödnek a fürtjeim és olyan vagyok mint egy oroszlán), általában befonva hordom a hajam vagy feltűzve, két havonta visszavágatom a hajam végeit, odafigyelek mit eszek, sok vizet iszok

2018. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csípőig érő, dús hajam van. Enyhén hullámos. Mahagóni vörösre van befestve.

Kb. 3-4 naponta mosom a hajamat. Jelenleg syoss sampont használok, de nekem sajnos minden sampontól gyorsan zsírosodik.

A syoss és pantene balzsamokkal meg vagyok elégedve, ezeket szoktam váltogatni.

Szinte soha nem vasalom és ritkán szoktam besütni.

A festék eléggé szárított rajta...

Ajánlom ecetes vízzel átöblíteni, nekem szépen rendbe hozza a töredezéseket. :)

2018. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Derékig érő dús / vékonyszálú / barna / egyenes hajam van, hetente 2x mosok hajat, baba sampont hasznalok (zsiros hajra felirattal) + avon-os balzsam.
2018. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!