Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos krém extrém száraz...

Hatásos krém extrém száraz talpakra?

Figyelt kérdés
Tudtok valamit ajánlani?
2018. júl. 4. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó minőségű hidratáló. Minden nap használd este, ha elviseled akkor zoknit is húzz, segit megtartani a bőr nedvesség tartalmát. 1-2 hét és helyrejön.
2018. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Isana Extra Száraz Bőrre való kézkrém

+ jel van rajta és iros

kemény 300 ft


Nekem csodákat tett.

2018. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
bármilyen jobb hidratáló jó. előbb radírozd le, aztán kend be.
2018. júl. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az urea-t tartalmazó krémek váltak be, bármelyik drogériában van belőle saját márkás. Most Müllert használok. De rendszeresen kiáztatom a lábam és reszelem a talpamat, 1-2 havonta Parasoftin zoknival lehámlasztom a megvastagodott bőrt, különben a krém sem szívódik be rendesen. Ha éppen nincsen nyár, akkor éjszakára zoknit húzok a vastagon bekrémezett lábamra.
2018. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszonom a tippeket.

en is aztatom rendszeresen ill reszelem, radirozom, kremezem direkt labra valo kremmel ( sima testapoloval is probaltam mar), de nem akar helyre jonni sehogy :(

olyan reszelos mindig.

2018. júl. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!