Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor milyen sampont...

Most akkor milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés

Az van ,hogy eléggé száraz a hajam ,de viszont korpás is.Most éppen korpásodás elleni sampont használok(Panten) és már nem korpás a hajam ,viszont nagyon száraz.Arra meg ugye szárat hajra való(pl.Gliss kur) sampon kéne.


Most akkor száraz hajra való vagy korpásodás elleni sampont használjak?Az úgy nem jó ha korpásodás elleni sampont használok és száraz hajra való balzsamot+hóvédő sprayt?


Az értelmes válaszokat előre is kösszi!


2010. jún. 17. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
szárat helyett száraz*
2010. jún. 17. 20:46
 2/7 anonim ***** válasza:
a korpásodás elleni sampont használd továbbra is és vegyél olyan balzsamot ami száraz hajra van és nem kell kimosni( azt nyilván csak a hajadra és ne a fejbőrödre kend)
2010. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sampontól nem múlik el a haj szárazsága. A balzsam a lényeg. A ricinusolaj a korpát is megszünteti meg a szárazságra is jó. Olvas utána. Én is használom.
2010. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösszi mindkettőtöknek!Akor kell száraz hajra való balzsam:).
2010. jún. 18. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

-Garnier zsíros tövű, száraz végű hajra+száraz hajra való balzsam.


-Esetleg nézz utána a neten, h száraz hajra milyen hajpakolásokat ajánlanak(pl.tojásos pakolást is sokan dicsérik) vagy Gliss Kur hajpakolások is nagyon jók.



-Ha nagyon száraz a hajad, önmagában lehet hogy nem lesz elég a balzsam. Vegyél hővédő spray-t fodrászkellékesben, ott elég jókat lehet kapni(pl.avonos(1000ft),gama(1200ft),subrína(1500ft), az utóbbi sztem a legjobb, én is ilyet használok)


--->Bár ezeket direkt hajvasaláshoz készítették, de nagyon megpuhítják a hajat, és a te esetedben nagyon jó lehet!

2010. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
száraz hajra a balzsam tényleg jó, de próbáld ki a hajpakolást is,az én hajammal csodákat művelt:)
2010. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösszi!Értem, kipróbálom.
2010. jún. 21. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!