Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet rendesen leborotvál...

Hogy lehet rendesen leborotválni vagy gyantázni magadnak ott?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon erős, de mindig marad, borostás lesz, nem tudom megcsinálni.

2018. júl. 6. 22:24
 1/5 Karmakiller válasza:
0%
Szánd rá a pénzt egy kozmetikusra. Akkor nem teszed tönkre a bőröd a borotvával és nem erősödik meg még jobban a szőra borotvától.
2018. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erősödik a szőr, igaz gyengébb se lesz, de ez hülyeség
2018. júl. 7. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy legyantázom, és ha marad pár szál, akkor egy hét újra gyantázok, vagy kiszedem szemöldökcsipesszel. De ha "valami fontos esemény" lesz, akkor leborotválom azt a pár szálat.


Vagy te arra gondolsz, hogy mikor gyantázol, akkor vannak olyan szálak, amik túl rövidek? Én kb 3-4 hetente szoktam csinálni. Vagy próbáld ki az elasztikus gyantát/waxot. Az Italwaxot nagyon sokan dicsérik, mert nagyon rövid szálakat is kiszed. Van kenős és patronos változat is.

2018. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Italwaxhoz hasonlit a Just wax is.


[link]


[link]

2018. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Hideggyantát szoktam, de nem szed ki semmit sem.

2018. júl. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!