Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A magyar férfiak mikor lesznek...

A magyar férfiak mikor lesznek olyan igényesek az arcbőrükre/külsejükre mint az ázsiaiak?

Figyelt kérdés

Megyek Pesten és egy csomó ősember férfit látok mindenhol. És ezután miért csodálkoznak a férfiak, hogy a nők csak egy bizonyos kiválasztott csoportba tartozó férfiaka izgulnak? 10 férfiból jó, ha kettő tetszik a nőknek, míg 10 nőből öt minimum tetszik a férfiaknak. És ez nem azért van, mert a nők válogatósabbak, hanem mert egyszerűen a férfiak nem adnak annyira a külsejükre és elhanyagolják magukat.

A magyar férfiak még azt se tudják, hogy mi az a napvédő és 40 éves korukra úgy néznek ki a naptól, mintha deadpool meg gollam szerelemgyereke lennének. Pedig úgyis kinézhetnének 40 évesen, mint mondjuk Jared Leto.


Átlag ázsiai férfi:

https://www.youtube.com/watch?v=irfKChngQXo


2018. júl. 7. 18:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
30%
Akkor keress magadnak egy rizsszedő férfit. :)
2018. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
29%

és a lányok miért lesznek egyre igénytelenebbek ha kapcsolatban lesznek?

Sokszor tapasztalni, hogy rövid időn belül potrohát növesztenek.

2018. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi szabadidőd van, hogy ilyen provokatív kamukérdést gyárts? Inkább menj ki kapálni a földre, az sokkal hasznosabb.


A szépség pedig mindenkinél mást jelent.

Páromnak pl. szőrös a mellkasa és van egy kis szakálla, mást ez irritálna, nekem tetszik.


De kérdezem én: a legtöbb ember miért eszik minden sz..rt, pl mekis kaját, és miért isznak meg minden löttyöt, pl. energiaital?

A legtöbb ember miért sz..rik az egészségére, miért hízik meg annyira? Miért dohányoznak és miért nem tudnak mértékkel vedelni alkoholt?

Aztán meg a legtöbb ember csodálkozik, hogy beteg. De meg is érdemlik, ha semmit se tesznek a testi és szellemi egészségükért.

2018. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
38%

Nekem alapból nagyon világos a bőröm, nyáron vörösödök, nem barnulok, az arcom hajlamos nem megfelelő étrend mellett elpattanásosodni, valamint az arcszőrzetem is olyan igazi Che Guevará-s, szóval nem egybefüggő bunda nő rajta, hanem közelről látszik, hogy itt-ott hiányos. Kopaszodás alap skill, szerencsére letolom nullással az egészet, így még valahogy kinézek a tükörben nyak fölött. Ha nem figyelnék magamra, pár nap alatt szerintem valami iszonytató csöves szintre süllyednék kinézetre.

Szerinted tehetek róla?

2018. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

# 2

Hát ha a férfi se igényes és már nem akarnak megfelelni neki, mert nem jobb náluk és nem érzik a kényszert, hogy elveszíthetik, akkor a nők is lehetnek ápolatlanok. De inkább az figyelhető meg jobban, hogy hosszú kapcsolatban a férfi még annyira se figyel a külsejére, mint azelőtt, növeszt egy kis sörhasat stb...

2018. júl. 7. 18:47
 6/42 A kérdező kommentje:

# 3

És ki beszélt itt a szőrről?

2018. júl. 7. 18:48
 7/42 anonim ***** válasza:
57%
Egy szavad nem lehet, egyre több ázsiai van, válogathatsz.
2018. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

# 4

De te figyelsz a külsődre és kihozod magadból a legjobbat. Ez a lényeg.

2018. júl. 7. 18:49
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

#6


Mondtam egy példát.


Egyébként az "ősember" kinézetet mire is értetted?

(Hisz tudni illik, hogy az ősember is szőrös volt. (töri))

2018. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj, hogy "átlag ázsiait" te is csak képen láttál.


"10 nőből öt minimum tetszik a férfiaknak"

Ez meg egy reprezentatív kutatás eredménye, igaz?

2018. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!