Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért drágább a női hajvágás...

Miért drágább a női hajvágás mint a férfi?

Figyelt kérdés

BioHair oldalán láttam, hogy a férfi hosszú haj vágása is sokkal olcsóbb, pedig a frizura, hajsütés stb. a nőibe sem tartozik bele, csak a mosás, vágás, szárítás.

Mondhatom, hogy férfi vagyok? Igazolnom kell ezt valamivel?

[link]

A tiszta, száraz haj vágása mindenhol megszűnt? Mert ez volt a hely legnagyobb előnye...



2018. júl. 8. 15:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem vitakozok veled. De ha sajnálod a pénzt egy hajvágásra, elég egy magdnak való igénytelen nő vagy. Jöhet ismét a lepontozás. Köszönöm szépen :)
2018. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tehát ha ugyan azért a szolgáltatásért nem akarok többet fizetni mint mások, akkor igénytelen vagyok. Tudom, hogy ez a "szépség, divat" kategória, bocs, hogy többet vártam.
2018. júl. 8. 21:13
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem-nem. Akkor zsugori vagy . Bocsánat félreértelmeztem.
2018. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ha így lenne nem akkora borravalót adnék, mint amekkorát szoktam. Mert egyébként velem mindig kedvesek voltak és jól dolgoztak. A kérdés nem ez volt. Tudom elég összetett gondolatmenet, táblazatot is kellett volna értelmezni hozzá, mégegyszer, bocsánat!
2018. júl. 9. 07:51
 15/19 anonim ***** válasza:

Viszont akkor minek a kérdés, ha még borravalót is adsz...?

Akkor miert fontos az neked hogy nőként férfi hajvágás áraként nyírjanak le téged? 🤣🤣🤣

2018. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet esetleg az, hogy nőknél mindenféle cuccost, ilyen-olyan sampont is ráraknak? Én nő vagyok, kb évente 1x járok fodrászhoz, és olyan érdekes illata meg állaga van utána a hajamnak, és sztem az vmi hajmosásos csulétól, v nemtom mitől lehet :DDD
2018. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Végre valaki aki kibír pár ezer forintot egy fodrásznál évente egyszer úgy, hogy a női árat fizeti :DD
2018. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16 Nem, az a táblázat szerint külön árkategória.

17 Te még mindig nem fogtad fel a kérdést, sebaj.

Egyébként ha megnézitek, a gyantázás a férfiaknak kerül többe. A legtöbb férfi testszőrzete erősebb és sűrűbb. De mindegyiké? Csak hülyeségnek tartom azt, hogy nemenként szőrszálhasogatnak az árakban. Biztos kevesebb férfi kéri a bikinivonaligazítást, akkor az kerüljön kétszer annyiba? Miért nincs női hátgyanta? Nincs 0,01%-ba tartozó nő vagy férfi? Nincs erősebb lábszőrzetű nő, nincs vastagszálú, loboncoshajú férfi? Szóval csak értelmetlen hülyeségnek tartom, ami szerintem rontja egy hely megítélését. És pontosan azért 17, mert száz forintokon b. szak. 0dnak.

2018. júl. 19. 19:51
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Hozzád képest egy néger neoncső olyan sötét vagy, te nem fogod fel még mindig ha adni akarsz magadra akkor azt meg kell fizetni. Jó isten.
2018. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!