Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Mit tudnék tenni?

Sürgős! Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Ma reggel gyors le lett volna vágva a hajam, és egy köhögés miatt megcsúszott kéz miatt fel lett nyírva a hajam. Gyors átvettem és próbáltam volna kijavítani, de nem sok sikerrel jártam. Mit tudnék tenni, hogy javítsam ki? Oldalt nem szeretnék nullás hajat, ezért ha van más megoldás, kérlek segítsetek.


[link]


Nyugodtan lehet nevetni. :D



2018. máj. 28. 08:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Oldalt 7 mm-es mérettel lett levágva, és gondoltam a belevágott résznél lenyírom 3 vagy 5 mm-es mérettel, de nem tudom hogy, de lepattant 1 mm-re és nagyon szép eredményt produkált.

Évek óta magam nyírom a hajamat, de még ilyen sosem volt.

2018. máj. 28. 09:07
 2/5 anonim ***** válasza:
nullás
2018. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nullás. Nagy dolog 1 hét alatt megnő olyanra amilyenre akartad volna.
2018. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nullásra le az egészet (jobban is nézne ki)

ha meg ki akarod javítani akkor fodrász

2018. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nullásra az egészet szerintem is, pont jó lesz nyárra. Könnyen lehet, hogy annyira megtetszik aztán, hogy úgy is maradsz. Én is letoltam egyszer, azóta semmi hajprobléma, iszonyat királyság, egy ideje simára is borotválom.
2018. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!