Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát vágassak a...

Milyen frizurát vágassak a lányomnak?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves lányom, a kinek majdnem fenékig érő haja van. Le szeretném vágni valami rövidre, de nem tudok milyenre.

Mi állna jól egy 13 éves lánynak rövid hajba.

A lányomnak szőke haja van.



2018. júl. 9. 17:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Miért nem a lányodtól kérdezed? Mégiscsak az ő haja, ő fogja viselni.
2018. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nemfog örülni neki, azt tudom.

Szerintem ő nem szeretné, de egyedül nem képes ápolni. Szárítani nem képes, frizurát készíteni úgyszintén, keboltva nem szereti.

Ezért ha megkérdetek, úgyis azt mondaná neki így jó.

2018. júl. 9. 18:07
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha neki így jó, akkor tanítsd meg, hogy hogyan kell ápolni. Az elején segíts neki, aztán menni fog magától is. De nehogy ezért levágasd a haját, amit szeret. Nekem több, mint 10 éve vágatta le anyu a fenékig érő hajam vállig, ami azóta sem nő meg, pedig próbálkozom mindennel. Azóta is neheztelek rá emiatt.
2018. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha neki így jó, akkor hagyd békén. 13 éves, nem kettő, hogy az anyukája döntse el milyen frizurája legyen.
2018. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Konkrétan meg vele erről nem beszeltem, de elbeszélgetek.

Ha ő is szeretne vágni, akkor levágatjuk.

Ha nem csak az lesz...

2018. júl. 9. 18:28
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Törik a haja vége?


Egyébként a haj fazonja nem az életkortól függ, hanem az arcformától (Más áll jól a szögletes, és más a hosszúkás, vagy kerek arcformáknak.).


És még az a lényeg, hogy tetsszen a viselőjének.


Ha szeretné a hosszú haját megtartani, akkor magyarázd el neki azt, ahhoz, hogy szép és egészséges legyen ápolnia is kell. Balzsammal, pakolással, hajvégápolóval, naponta 2x fésülködni, és cserébe gyönyörű haja lehet.

2018. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettem a csajszival, belement a hajvagasba. Egy vállig èrő frizurát szeretne. Holnap megyünk fodrászhoz 😊😊😊
2018. júl. 9. 18:56
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

szegény lány :'( ...megnéznék egy előtte utána képet, de valszeg siralmas lenne. Miért akarja egy anya megfosztani a lányát a szépségétől?


-léteznek weboldalak, ahol hajakat árulnak, tán ezért? súlyos összegekbe kerülnek ezek

2018. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Tévedsz, ő akarja....


Szintén tévedsz nm fogom árulni

2018. júl. 9. 19:53
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha szőke, akkor de, add el! A lányod pedig kapja meg az árát, hisz az ő haja.

A haj kinő. Főleg kamaszkorban, hihetetlen gyorsan tud nőni a hajuk.

A lányomnak egy év alatt a fülig erő haja hátközépig érő lett, a fiamnak van, hogy két hetente kell igazítani hátul. Még jó, hogy neki én vágom géppel, különben ingem-gatyám ràmenne. 😁

Az pedig külön jó, hogy ő is le akarja vágatni. Nincs annál borzasztóbb, amikor egy lány ragaszkodik a hosszú hajhoz, mert csak az a szép. Nem, az ápolt, egészséges, arcformához illő haj a szép, és nem hossz függvénye. Ez annyira ovis felfogás, mindig elképedek, mikor felnőtt emberek jönnek ezzel.

2018. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!