Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát vágassak a...

Milyen frizurát vágassak a lányomnak?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves lányom, a kinek majdnem fenékig érő haja van. Le szeretném vágni valami rövidre, de nem tudok milyenre.

Mi állna jól egy 13 éves lánynak rövid hajba.

A lányomnak szőke haja van.



2018. júl. 9. 17:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha még előtte vagytok: taaz.com

Virtuális frizurapróba, nem annyira gagyi, lehet próbálgatni, hogy milyen fazon áll jól az arcához.

2018. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7%

#11

ezt benézted, mert nem ovis felfogás, tegyük fel, hogy vkinek egészséges haja van, ami megnő hátközépig töredezés nélkül. Ez a nőszemély mindig is jobban fog kinézni ilyen hosszú hajjal, mint egy alig vállig érővel


-ha vki nem ilyen szerencsés, természetesen kár erőltetni a nagyon hosszú hajat, mert nem szép

2018. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

9-es, egy derékig érő hajban, ami "csak lóg" mi szép van?


SEMMI, gyakorlatilag kezelhetetlen, minden nap mosni kell, ha kiengeded, fél perc alatt összegubancolódik, beleakad mindenbe, stb.


Barátnőmnek is volt hosszúhaj-mániája, hogy kincs a haja... ja, marha nagy kincs volt, mikor úszás után négyen szárítottuk vagy egy óráig télen.

2018. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: amilyen jól áll neki.


A fejének is jót tesz, megszabadul cirka 3 kilótól :)


Barátnőm egyik nap seggig érő haj, aztán másnap váll fölé érővel jött suliba. Döbbenetes volt a változás, de hamar megszoktuk, ő maga pedig átkozta a fejét, amiért 15 évig várt a hajvágatással :D

2018. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hello mindenkinek!

Ma fodrasznal jartunk, levagtak a hajat...es imadja.

Sokkal jobban all neki mint a hosszu, azt mondja hogy neki nem kell tobbet hosszu haj(aminek persze nagyon orulok)

2018. júl. 10. 15:12
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
köszönjük Emese xd
2018. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Emese???

Xdd

2018. júl. 10. 16:31
 18/20 anonim válasza:

Ha nagyobb kicsit a homloka az atlagtol akkor én még frufrut is kipróbálnek rajta.

És kb vállig vagy kicsit váll alatti reszig vágatni le.Belinkelek pár fotót hogy mire gondolok:

[link]

[link]

[link]

Természetesen az összes szőkén



Ezek nem frufrusak de szerintem nagyon jól néznek ki és én 14 éves vagyok,nekem is kb vállig érő hajam van és imádom,sokkal szebb mint egy hosszú töredezett végű haj ami nyujtja az arcot.



[link]

[link]

[link]



Ja és amúgy a lanyodnak vastag vagy vékony szálú a haja ,mert az sem mindegy hogy azzal mi áll jól neki.

2018. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nemar úgy látom elkestem..:P
2018. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nagyon jok a hajak, az utolsohoz hasonlit az o haja is.

Koszonom a valaszod 🖤

2018. júl. 10. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!